Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 01. 2022
Fándlyho, Stupava
Predaj 4 - izbového domu so záhradou, Fándlyho ul., Stupava
422 500 €

Predaj 4 - izbového domu so záhradou, Fándlyho ul., Stupava

422 500 €

Vrátane provízie


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 111 m2
  Zast. plocha: 100 m2
  Plocha pozemku: 400 m2
 • Cena za m2: 3 806,31 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  Cena vrátane energií: Áno
  ID inzerátu: 4609499
Ponúkame na predaj priestranný dvojpodlažný 4- izbový dom v novovybudovanej časti Stupavy na Fándlyho ulici. Dom predstavuje ideálne bývanie pre mladé rodiny s deťmi, ktorým ponúka naozaj dostupné a pokojné bývanie v tichej a bezpečnej lokalite s nízkymi mesačnými nákladmi. Výhodou je krásna záhrada a 2 parkovacie pozdĺžne miesta pred domom v cene. Orientácia domu je na sever a juh.

Rodinný dom s celkovou úžitkovou plochou 111 m2, zastavanou plochou 100 m2 je postavený na pozemku o výmere 400 m2 so slnečnou terasou orientovanou na juh a udržiavanou veľmi peknou záhradou (ihličnaté, listnaté a ovocné stromy) so závlahou. 13 ročný dom. Pozemok je oplotený. Súčasťou záhrady je záhradný domček. Mesačné náklady sú vo výške cca 178 € ( voda 25 €, plyn 63 €, elektrina 60 €, smeti 10 €, stočné 20 €).

Dispozícia:
Dom pozostáva z 2 nadzemných podlaží. Na prízemí (1.NP) sa nachádza vstupná chodba, WC, špajza, kuchyňa, jedáleň, obývacia izba, terasa, na ktorú je prístup z kuchyne, schodisko. Na 2.NP sa nachádza chodba, veľká kúpeľňa s vaňou, WC, 3 izby. Dom má 1 balkón, na ktorý je výstup zo spálne a hosťovskej izby.

Technický stav:
Tehlový rodinný dom bol kolaudovaný v roku 2008. V r. 2021 rekonštrukcia fasády a terasy, zámková dlažba okolo domu, vymaľovanie plotov, v r. 2019 komplet prerobené kúpeľne. V celom dome sú drevené okná a drevené dvere. Vykurovanie je riešené plynovým kotlom, radiátory v izbách. Dom sa predáva čiastočne zariadený tzn. zostávajú všetky vstavané nábytky a zariadenia. V prípade záujmu o ostatné zariadenie je majiteľ ochotný rokovať.

Lokalita:
Mesto Stupava patrí v súčasnosti k vyhľadávaným lokalitám v okolí hlavného mesta Bratislava. Do centra mesta je to zhruba 15 km. V meste je kompletná občianska vybavenosť -základná škola, umelecká škola, zdravotné stredisko, lekáreň, potraviny (BILLA, Bala), drogéria (DM, 101), pošta, banky (SLSP, Tatra Banka, VÚB), kaviarne, reštaurácie, módne butiky … Z hľadiska dopravnej dostupnosti patrí cestný ťah smerom do Bratislavy medzi najlepšie riešené, čo prispieva k atraktívnosti tejto lokality. V auguste 2011 bol otvorený nový diaľničný navádzač na diaľnicu D2 čo podstatne zlepšilo dopravnú dostupnosť do hlavného mesta.

Doplnkové charakteristiky

 • Počet izieb/miestností: 4
 • Balkón: Áno
 • Terasa: Áno
 • Terén pozemku: Rovinatý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty