Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 01. 2022
Galanta
Moderná novostavba rodinného domu v Topoľnici
167 500 €

Moderná novostavba rodinného domu v Topoľnici

167 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 102 m2
  Zast. plocha: 170 m2
  Plocha pozemku: 635 m2
 • Cena za m2: 1 642,16 €/m²
  ID inzerátu: 4610204
Developer projektu IBV Narias spúšťa na predaj novostavby rodinných domov v obci Topoľnica osadených na pozemkoch o rozlohe od 635 m2 do 652 m2 s výbornou dostupnosťou do mesta Galanta a Šaľa.
Rodinný dom je o rozmeroch cca 12 x 10 m s presahom väzníkovej strechy o terasu, či prístrešok na auto, ktoré je vybavené predprípravou na garážové vráta či nabíjačku pre elektromobil a da sa uzavriet na garáž s prístupom z domu. Dispozícia domu je moderne riešená oddelením dennej a nočnej časti a skladá sa zo zádveria, spojenej obývačky s kuchyňou ,3 spálne , šatník a wc.
Zastavaná plocha : 170 m2
Podlahová plocha: 102,7 m2
Plocha pozemku: 635 m2
Stavebné riešenie domu: dom je postavený z tehál o hrúbke 240 mm a 140 mm , zateplené polystyrénom o hr. 200 mm, väzníkový krov s 20 ročnou zárukou, TERRAN škridlou, predprípravou na úložný priestor v podkroví, predprípravou na exteriérové žalúzie vrátane vodiacich lišt, antracitové plastové okná s moderným 5-komorovým systémom a izolačným 3-sklom , Schiedel komín , predpríprava na alarm, internet, vykurovanie el. s termostatmi v každej miestnosti, sádrové omietky a zadný betónový plot, spevnené plochy ( chodník a 3x parkovacie státia ) sú ukončené zámkovou dlažbou. Dom je napojený na verejný vodovod a verejnú kanalizáciu vrátane šácht.

Jedinečná ponuka, kde parametre domu a vymera pozemku hovoria za seba. V prípade záujmu o viac informácií nás neváhajte kontaktovať alebo navštívte webovú stránku projektu www.narias.sk

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo