Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 08. 2022
Nové Zámky
Výstavba rodinného domu 4 izbového za nízku cenu.
120 000 €

Výstavba rodinného domu 4 izbového za nízku cenu.

120 000 €

Vrátane provízie, Možnosť HÚ


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 84 m2
  Zast. plocha: 100 m2
 • Cena za m2: 1 428,57 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4611097
Naša spoločnosť Vám chce ponúknuť realizácie rodinného domu v štádiu hrubá stavba, holodom, alebo úplného dokončenia za bezkonkurenčnú cenu od 120000,-Eur. Postavíme Váš rodinný domček už do 6 mesiacov po vydaní stavebného povolenia. Domy staviame z pálenej tehly a používame štandardné materiály po dohode s klientom. Možnosť vybavenie všetkých podkladov k výstavbe (stavebný dozor, stavebné povolenie, geometrický plán, znalecký posudok, vybavenie financovania cez komerčné banky a pod.). Výstavba na mieru, podľa Vašich predstav a požiadaviek. Poradenstvo počas realizácie stavby a aj počas celej výstavby rodinného domu. Zavolajte nám na tel. číslo 0915 33 55 55 čo najskôr, aby sme Vám poskytli základné informácie k výstavbe domu, poprípade sa dohodli na osobnom stretnutí.

ID: MM-1

KONTAKT:
Mário MOLNÁR - MOLNI s.r.o.
941 01 NITRA, Mostná ul. č. 13
Slovenská republika
mobil: +421 915 33 55 55

Fotografie ako aj text uvedené v inzeráte boli vyhotovené RK Molni s.r.o. a slúžia výhradne pre účely inzercie RK Molni s.r.o. Fotografie ako aj text sú majetkom RK Molni s.r.o. patria jej ako duševné právo a neslúžia na ďalšie použitie, alebo rozmnožovanie. V prípade, ak fotografie alebo text v tomto inzeráte sú použité bez súhlasu RK Molni s.r.o., RK si vyhradzuje právo na náhradu škody vo výške 5.000,-Eur. Týmto čitateľ inzerátu berie na vedomie vlastníctvo k uvedeným fotografiám a je si vedomí právneho a finančného postihu.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2020
 • Energetický certifikát: A

Doplnková informácia

RK v cene zabezpečí kúpne a nájom. zmluvy vyhotovené v právnickej kancelárii, právny servis a poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti, kolky, prepis energii a bezplatnú ponuku financ. prostredn

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu