Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 11. 2022
Bratislava II - Vrakuňa
SVOBODA & WILLIAMS I 6-izbový RD s vyhrievaným bazénom, Vrakuňa
799 000 €

SVOBODA & WILLIAMS I 6-izbový RD s vyhrievaným bazénom, Vrakuňa

799 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 350 m2
  Plocha pozemku: 760 m2
 • Cena za m2: 2 282,86 €/m²
  Energie: 500 €/mesiac
  ID inzerátu: 4612363
Dvojpodlažný 6-izbový rodinný dom s terasou, saunou a vyhrievaným bazénom ponúka nadštandardné bývanie v novej a tichej časti Bratislava - Vrakuňa.

Zapustené podlažie pozostáva zo skladových priestorov, práčovňe, telocvične, sauny a technickej miestnosti s kotolňou. Bezbariérové prízemie domu disponuje vstupnou chodbou, obývaciou izbou s obojstranným krbom, veľkorysou kuchyňou, jedálňou, spálňou s en-suite kúpeľňou s vaňou a sprchovým kútom, samostatnou toaletou. Poschodie domu zahŕňa štyri spálne a kúpeľňu s vaňou a s toaletou.
Aktuálne dispozičné riešenie umožňuje, v prípade záujmu, rozdelenie na viac bytových jednotiek.

Štandard vybavenia tvoria hliníkové okná Heroal s izolačným trojsklom, exteriérové hliníkové žalúzie na diaľkové ovládanie, centrálny vysávač, podlahové vykurovanie, klimatizácia, tepelné čerpadlo, strecha Bramac. Na pozemku sa nachádza vyhrievaný bazén s protiprúdom, udržiavaný trávnik s automatickým závlahovým systémom, okrasné dreviny, ovocné stromy či vinič. Vlastné prestrešené parkovacie státia pre viac vozidiel sú k dispozícii priamo na pozemku pred domom.

V blízkom okolí je nový Lesopark Vrakuňa, rýchle napojenie na diaľnicu, či nákupné strediská Avion a Ikea.

Pozemok 760 m2, interiér 350 m2 + 40 m2 terasa.

ID 41317
https://svoboda-williams.sk/predaj/rodinne-domy/detail/41317-vrakuna
--

This two-story five-bedroom family house with a terrace, sauna, and heated swimming pool offers luxurious living in a new and quiet part of Bratislava - Vrakuňa.

The sunken floor consists of storage rooms, a laundry room, a gym, a sauna, and a utility room with a boiler. The barrier-free ground floor of the house has an entrance hall, a living room with a double-sided fireplace, a generous kitchen, a dining room, a bedroom with an en-suite bathroom with a bathtub and shower, and a separate toilet. Upstairs are four bedrooms and a bathroom with bathtub and en-suite toilet. If desired, the current layout can be divided into several residential units.

The standard equipment consists of Heroal triple-glazed aluminium windows, exterior aluminium blinds with remote control, a central vacuum cleaner, underfloor heating, air-conditioning, a heat pump, and a Bramac roof. On the plot is a heated swimming pool with a counter-current system, a well-maintained lawn with automatic irrigation system, ornamental trees, fruit trees, or vines. Private covered parking spaces for multiple vehicles are available directly on the property in front of the house.

In the vicinity is the new Forest Park Vrakuňa, as well as quick connections to the highway and to the Avion and Ikea shopping centers.

Land 760 m2, interior 350 m2 + 40 m2 terrace.

ID 41317
https://en.svoboda-williams.sk/slovak-sale/houses/detail/41317-vrakuna

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (146)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu