Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 05. 2022
Cementárska, Ladce
NA PREDAJ | Komerčný / Polyfunkčný objekt v obci Ladce – obchod, ubytovanie, sídlo firmy - 15 min o
350 000 €

NA PREDAJ | Komerčný / Polyfunkčný objekt v obci Ladce – obchod, ubytovanie, sídlo firmy - 15 min o

Cementárska, Ladce, okres Ilava
350 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Polyfunkčný objekt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 1500 m2
  Zast. plocha: 800 m2
  Plocha pozemku: 2132 m2
 • Cena za m2: 233,33 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4616543
NA PREDAJ | Polyfunkčný objekt v Obci Ladce – obchod, ubytovanie, sídlo firmy - 15 min od mesta Púchov

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny dvojpodlažný komerčný objekt / polyfunkčnú budovu s veľkým pozemkom nachádzajúci sa v Obci Ladce, ktorá je vzdialená od mesta Púchov približne 13 km.

Stavba, ktorá je na liste vlastníctva charakterizovaná ako obchod a služby+ pohostinstvo stojí na pozemku parcely registra „C“ ktorá má celkovú výmeru 1.131 m2 a na liste vlastníctva je charakterizovaná ako Zastavaná plocha a nádvorie. Súčasťou predaja sú aj dve samostatné parcely, na liste vlastníctva charakterizované ako Záhrada - parcely registra „C“ – spolu o výmere 1.001 m2. Celková výmera pozemkov spolu i so zastavanou plochou tak tvorí výmeru 2.132 m2.

Reálna zastavaná plocha je približne 800 m2 a zvyšok tvorí zeleň pozemku - 1.332 m2. Časť pozemku, je na základe platného územného plánu obce určená ako stavebná, nehnuteľnosť je postavená na pozemku ktorý má dĺžku 40m x 54 m.

Samotný objekt je rozdelený na niekoľko častí. Prízemie, ktoré je v pôvodnom stave tvorí vo väčšej miere priestor bývalého pohostinstva, v ktorého prednej časti bol umiestnený výčap spolu s posedením a zadná časť slúžila ako herňa alebo klubovňa. Taktiež sa tu nachádza rozsiahly priestor skladu, do ktorého sa vchádza bočným vchodom, kde sa železným schodiskom dostaneme na časť nevyužívaného nadzemného podlažia.

Do obytnej časti nadzemného podlažia vojdeme druhým bočným vchodom, pričom toto prešlo pred troma rokmi rekonštrukciou a vznikli tu tri obytné miestnosti, miestnosť pre kuchyňu a kúpeľňa spolu s toaletami. V tejto časti boli robené nové rozvody elektriny (meď) a nová vodoinštalácia, kanalizácia, a boli menené pôvodné okná za plastové.

Dom je postavený z pálenej tehly, kúrenie a ohrev teplej vody je zabezpečený prostredníctvom plynového kotla pričom objekt je napojený na všetky inžinierske siete – voda, elektrina, kanalizácia a plyn a voda zo studne.

Tento rozsiahly objekt je po rekonštrukcii vhodný pre využitie rôzneho charakteru, jednak ako ubytovacie zariadenie, ktoré je v tejto lokalite veľmi žiadané (silný priemysel v meste Púchov a obci Ladce), sídlo firmy s administratívnymi a skladovými priestormi (nákladná rampa na pozemku) a parkovacou plochou pre automobily, resp. pre iné komerčné alebo i rodinné využitie. Napojenie na diaľnicu D1 na smer Bratislava a Žilina priamo z obce.

Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky, informácie Vám rada zodpoviem na tel. čísle 0948 259 003 alebo mailom na martina.pojezdalova@zajoreality.sk.

Nami uvedená cena je vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 350 000 €.
Úverový špecialista: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu Vám spol. ZAJO Reality, s.r.o. preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.
Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty