Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 07. 2022
Hlavná, Miloslavov
4 izbový samostatne stojaci dom v centre Miloslavova - Lipový park
299 000 €

4 izbový samostatne stojaci dom v centre Miloslavova - Lipový park

299 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Developerský projekt
 • Úžit. plocha: 109,81 m2
  Zast. plocha: 135,48 m2
  Plocha pozemku: 463 m2
 • Cena za m2: 2 722,88 €/m²
  ID inzerátu: 4617719
Biela s.r.o., RK ponúka na predaj 4-izbový samostatne stojaci rodinný dom - bungalov na Centrálnej ulici v starej časti Miloslavova-centrum, hneď vedľa kultúrneho domu - Lipový park
Radi by sme Vás upozornili na túto výnimočnú ponuku – len dva samostatne stojace priestranné 4- izbové rodinné domy.
Tento projekt výstavby domov sa nachádza priamo v centre Miloslavova, hneď vedľa Kultúrneho domu. Pešo to budete mať všade, či už na zastávku autobusu, na poštu, na veľké ihrisko, do škôlky alebo do nákupného centra OC Miloslavov.
Tento dom je umiestnený naľavo. Jedná sa o priestranný, veľmi účelne riešený 4-izbový rodinný  dom, v zaujímavom architektonickom dizajne, s rovnou strechou a prestrešením. Upúta hlavne hlavne tých klientov, ktorí hľadajú niečo odlišné a výnimočné. Vpredu na dome je kameninový dekor, ktorý zvýrazní fasádu domu. Prestrešenie pri vchode do domu umožní komfortný vstup a parkovanie jedného auta pod prístreškom. Zo závetria vojdeme do zádveria domu a aj do komory-skladu, ktorý je určený na odkladanie napr. kosačky, bicyklov a iných vecí. Zádverie domu tvorí miesto na vstavanú skriňu, vešiakovú zostavu, prípadne komodu, zrkadlo. Dverami potom pokračujeme do chodby s veľmi zaujímavým a účelným členením domu. Naľavo je vstup do dvoch detských izieb. Potom nasleduje veľká kúpeľňa s priestorom na vaňu, sprchovací kút, toaletu a veľké dvojumývadlo. Ďalšími dverami vojdeme do samostatnej  toalety. Vedľa toalety je rodičovská spálňa s vlastným šatníkom a veľkým posuvným oknom s výstupom na terasu. Potom sa pred nami otvorí veľký vzdušný priestor obývacej izby voľne prepojený s kuchyňou a jedálenským kútom.

Aj z obývacej izby je východ na krásnu veľkú prestrešenú terasu cez francúzske okno. Terasa je orientovaná na JZ, a preto si tu naplno môžete vychutnávať slniečko cez deň, ale aj pri západe. Na pozemku je dostatok miesta na výstavbu bazéna, záhradného domčeka a realizáciu záhrady. 


Dom sa predáva buď v stave: HOLODOM - ktorý zahŕňa:  zástrčky, vypínače, oplotenie pozemku betónovými dielmi z troch strán, zámkova dlažba na parkovacie miesto pre 2-3 autá  a zámkova dlažba na terase alebo do stavu ŠTANDARD (obklady, dlažba, parkety, sanita) - ktoré podľa Vašich požiadaviek dokončí naša spolupracujúca firma – Amsadeer, s.r.o., Bratislava.


Zastavaná plocha domu: 135,48 m2
Úžitková plocha domu : 109,81 m2
Zádverie: 4,45 m2
Chodba: 6,28 m2
Komora: 2,37 m2
Detská izba: 17,21 m2
Detská izba: 16,31 m2
Spáľňa: 12,60 m2+šatník 7,34 m2
Obývačka s kuchyňou a jedálenským kútom: 32,25 m2
Kúpeľňa: 9 m2
Toaleta: 2 m2
Spolu: 109,81 m2
+
Terasa : 22,62 m2
Parkovisko pre dve autá priamo pred domom
Pozemok: 463 m2
Technické riešenie: tehlová konštrukcia 30cm so zateplením EPS 15cm, rovná strecha-väzníkový krov,
strešná fólia, okapový chodník, plynový kotol, kvalitné teplovodné podlahové kúrenie, plastové 

šesťkomorové okná ,  fasáda domu, zásuvky a vypínače v celom dome, všetky siete- plyn, elektrika, voda, optika, možnosť studne, oplotenie z troch strán do výšky 180 cm z betónových dielov, dlažba pre 2-3 parkovacie miesta pred domom a ďalšie.


Termín ukončenie:  dom je vo výstavbe a dokončený by mal byť v lete 2022.
Cena domu: 299 000 € v prevedení holodom a do štandardu + 18.000,- eur
Lokalita:
Dedinka Miloslavov je od Bratislavy vzdialená 15 km, rýchla dostupnosť je zabezpečená vlakom (RegioJet) a aj autobusom, alebo autom cez Vinohradnícku alebo zadnou cestou cez Studené a aj rýchlostnou cestou R7, ktorá je už otvorená a využívaná a výrazne skrátila cestu do Bratislavy. V obci je veľmi dobrá občianska vybavenosť – kultúrny dom, škôlky, pošta, OC Miloslavov, priamo pri dome je autobusová zastávka, pošta, kultúrny dom, škôlka a park pre deti. Pár minút pešo je ďalšie veľké ihrisko. Len pár km je základná škola, dve škôlky, 3x potraviny, kaderníctvo, kozmetika, lekár pre dospelých, detské plavecké jasličky, ihrisko, kostol, úrad, lekáreň, zmrzlina.


V prípade záujmu kontaktujte: realitného makléra - Dagmar Fuseková – 0948 624 470, email:
d.fusekova@gmail.com
Uverejnené fotografie a textácia inzerátu k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom RK Biela-reality
s.r.o.

Ďalšie naše služby:

-Realitný a právny servis

-kuchynské linky a nábytok na mieru

- poradenstvo feng shuj

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu