Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 01. 2022
Lokalita - Kotešová, len 15km od Žiliny, Žilina-Považský Chlmec
TOCA – ZMLUVNE - predaj novostavby rodinného domu v Kotešovej
179 900 €

TOCA – ZMLUVNE - predaj novostavby rodinného domu v Kotešovej

Lokalita - Kotešová, len 15km od Žiliny, Žilina - Považský Chlmec, okres Žilina
179 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 105 m2
  Zast. plocha: 126 m2
  Plocha pozemku: 491 m2
 • Cena za m2: 1 713,33 €/m²
  ID inzerátu: 4617798
TOCA – ZMLUVNE – súkromný projekt - predaj novostavby rozostavaného rodinného domu v Kotešovej. Murovaný (tehlový) rodinný dom so zastavanou plochou 126m2 – 105m2 podlahovej plochy na pozemku s plochou 491m2. V dome je realizovaný rozvod elektriky, optický internet v každej miestnosti, rozvod vody a odpadov, príprava na zabezpečovacie zariadenie, príprava na tepelné čerpadlo (kúrenie je možné samozrejme ale realizovať podľa vlastného výberu – aj iný typ kúrenia ako je tepelné čerpadlo), príprava na vonkajšie žalúzie, vonkajšie osvetlenie, príprava na vonkajší kamerový systém. Terasové dvere sú zasúvacie - portálové !!! Aktuálne je zdroj vody vŕtaná studňa a odpad je riešený žumpou. V tomto čase je v procese prípravy realizácie výstavby verejného vodovodu a kanalizácie v tejto časti obce, to znamená, že v krátkom čase bude možné dom napojiť na verejnú kanalizáciu a verejný vodovod. Dom sa predávajú v stave rozostavanej hrubej stavby čo ponúka majiteľovi dokončenie podľa vlastného vkusu. Takto máte dokončenie pod dohľadom a môžete tak znížiť cenu dokončenia stavby. Pozemok je slnečný, absolútne rovinatý a je situovaný pri ceste so šírkou 6m - v okrajovej časti obce vo veľmi tichej oblasti. Pôdorys (v inzeráte) je rozdelený na dennú a nočnú časť s vchodom v strede stavby. Pozostáva z dvoch detských izieb, rodičovskej spálne, kúpeľne, WC, zádveria, chodby, technickej miestnosti a obývačky s kuchyňou. Z obývačky vedú veľké terasové dvere na terasu situovanú na juhozápadnú stranu. Typ krovu je pochôdzny, čo ponúka veľký odkladací priestor v podkroví. V prípade záujmu je možné dohodnúť dokončenie domu do stavu „holodom“, alebo „na kľúč“ aj s realizáciou exteriéru. Profesie na dokončenie stavby do stavu „holodom“ a „na kľúč“ máme zabezpečené. Pomôžeme vám s dokončením stavby. Kalkulácia na dokončenie je pripravená - informácia len osobne. RK prosím nevolať.

Cena je 179.900€ v stave rozostavanej hrubej stavby

Viac informácii osobne. Pre obhliadku volajte 0948 488 987 Daniel Chudý – TOCA real, s.r.o. - Reality Bytča

V prípade potreby sprostredkujeme vypracovanie znaleckého posudku a tiež vybavenie hypotekárneho (alebo iného) úveru prostredníctvom nášho overeného partnera v oblasti financovania nehnuteľností. Kontakt na finančného poradcu, kde si môžete preveriť Vaše finančné možnosti a pripraviť sa tak dôkladne a zodpovedne na kúpu nehnuteľnosti je - Radoslav Papánek 0911 264 970. Vybavenie úveru (financovania komplexne) je samozrejme bezplatná.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu