Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 01. 2022
Bratislava IV - Devínska Nová Ves
Exkluzívne – Rodinný dom s potenciálom v obľúbenej Devínskej Novej Vsi.
329 900 €

Exkluzívne – Rodinný dom s potenciálom v obľúbenej Devínskej Novej Vsi.

329 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 136 m2
  Zast. plocha: 136 m2
  Plocha pozemku: 674 m2
 • Cena za m2: 2 425,74 €/m²
  ID inzerátu: 4618205
B10 Vám ponúka na predaj starší 3 izbový Rodinný dom v mestskej časti Devínska Nová Ves. 


Rodinný dom z roku 1961 sa nachádza na pozemku o výmere 674m2. Zastavaná plocha tohto domu predstavuje 316m2, z toho obytnú plochu tvorí 113m2. Pod domom sa nachádza pivnica (23m2) ktorá je rozdelená na dve časti – kotolňu a skladový priestor. Na pozemku sa taktiež nachádza samostatná garáž (24m2) ku ktorej je napojená zastrešená terasa s posedením.


Dispozícia:


Po vstupe do domu sa ocitneme vo vstupnej hale, kde po pravej strane nájdeme schodisko vedúce do pivnice a na povalu. Po ľavej strane sa nachádza samostatná toaleta s umývadlom. Ďalej sa po ľavej strane vchádza do aktuálne samostatnej kuchyne. Čo určite poteší každú gazdinku je komora s dostatkom úložného priestoru. Z kuchyne sa taktiež vchádza do prvej samostatnej spálne.
Zo vstupnej haly sa ďalej dostaneme do veľkej predsiene ktorá nás priamym vstupom zavedie do priestrannej kúpeľne s vaňou. Veľkosť tejto miestnosti do budúcnosti bez problémov umožňuje mať v kúpeľni vaňu aj sprchový kút.
Ďalej sa nám z predsiene po pravej ruke otvára pohľad na dve priestranné spálne pričom sa jedna aktuálne využíva ako spálňa a druhá ako detská izba.


Uvedené fotografie v inzeráte sú vizualizácia.


Lokalita:


Dom sa nachádza v kľudnej a tichej časti plnej zelene, s dobrou občianskou vybavenosťou, rýchlym dopravným napojením na D2, či už osobnou dopravou, MHD alebo aj vlakom. Ulica je tichá, málo frekventovaná. V pešej dostupnosti od domu sa nachádza pizzéria, reštaurácie, bowling, lekáreň, zubná ambulancia, detské ihriská. Na sídlisku sa taktiež nachádza Tesco, Kraj, Lidl, materské skôlky, školy, fitnes centrá, kaviarne... Do 10 min autom sa nachádza OC Borry Mall, Hornbach,Metro, Kaufland. Jednoducho a v skratke Devínska Nová Ves vám ponúka kompletnú občiansku vybavenosť.


Táto lokalita láka aj vďaka množstvu príležitostí na aktívny oddych (cyklistika – aj do Rakúska cez cyklomost na Schlosshof, turistika- Devínska Kobyla, Sandberg, hrad Pajštún, jazdecký klub – ranč Ouzkých, detský PONY ranč, golfové ihrisko Carpatia. Zároveň ste však len na skok od Devína, Sandbergu, či rieky Morava, kde môžete tráviť voľno časové aktivity v prírode.


Odporúčanie makléra:
Dom s nádherným pozemkom a napriek jeho pôvodnému stavu s obrovským potenciálom. Stačí trošku predstavivosti a nápadov a po prerábke bude tento dom úžasné miesto kde si príde na svoje celá rodina.
Odporúčam vidieť na živo!!!


V prípade záujmu o hliadku alebo bližšie informácie mám poskytnúť aj počas víkendu tel.č. 0949 833 900
ID: 95070
Cena: 329900 € 
Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty