Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 01. 2022
Becskedská ulica, Šamorín
FÉNIX - 5-IZB. RD - ŠAMORÍN - POSLEDNÝ
315 990 €

FÉNIX - 5-IZB. RD - ŠAMORÍN - POSLEDNÝ

315 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 124 m2
 • Cena za m2: 2 548,31 €/m²
  Energie: 120 €/mesiac
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4619012
Premyslené bývanie v novej štvrti Šamorína nabité technológiami. Presne tak by sa dali definovať rodinné domy FÉNIX. Bývanie plné svetla, ktoré bolo tvorené v spolupráci s ateliérom ZDRAVÝ DOM. Materiálne vyhotovenie, umiestnenie na pozemku, dispozičné riešenie a mnoho ďalšieho bolo pri rodinných domoch FÉNIX premyslené naozaj tak, aby budúci majitelia žili v maximálnom komforte. Dom je plne inteligentný a jeho ovládanie zabezpečuje systém LOXONE. Vykurovanie domu je zabezpečené kvalitným podlahovým kúrením Schütz. Medzi ďalšie technológie nachádzajúce sa v dome patrí napríklad rekuperácia, wallbox pre elektromobily alebo fotovoltaika (v cene kompletné predprípravy). Aj vďaka týmto technológiám sú predpokladané náklady na štvorčlennú rodinu iba okolo 110-120 EUR/mesačne. Bývanie je rozdelené na dennú a nočnú časť, pričom spodné poschodie reprezentuje práve tú dennú a nachádza sa tu obývacia izba spojená s kuchyňou, hlavná kúpeľňa s toaletou, technická miestnosť, úložné priestory a pracovňa. Na poschodí nájdeme druhú kúpeľňu a dve ďalšie izby. Voľný už zostáva iba posledný rodinný dom typu FÉNIX, takže sa poponáhľajte aby vám neušlo vaše vysnívané bývanie.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2021
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Počet vonkajších parkovacích miest: 2
 • Počet kumbálov: 1
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Umiestnenie: Intravilán

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu