Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 06. 2022
PBU-078-sp-521, Košice III - Dargovských Hrdinov
Klim. sklad. priestory (521 m2, príz., nakl. rampa, vykur.)
5 210 €/mes.

Klim. sklad. priestory (521 m2, príz., nakl. rampa, vykur.)

5 210 €/mes.


  • Typ: Prenájom
    Druh: Skladové priestory
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 521 m2
  • Cena za m2: 10 €/m²/mes.
    ID inzerátu: 4619385
DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu kvalitné rozsiahle obchodno-skladové (výrobné) priestory v modernizovanom obchodnom centre s celkovou kapacitou takmer 6.000 m2 v mestskej časti Košice-Dargovských hrdinov. Budova ponúka širokú veľkostnú variabilitu voľných nebytových priestorov s využitím hlavne na predaj, služby a sklady.

Ponúkané priestory s výmerou 521,00 m2 sú prístupné z obchodnej pasáže alebo priamo z nakladacej rampy. Modernizované priestory sú klimatizované a pozostávajú z hlavného obchodného priestoru, skladu, chladiaceho boxu, kancelárie, dennej miestnosti a 2x WC s výlevkou. V priestoroch je keramická dlažba aj vzduchotechnika. Prevádzku je možné označiť LED boxom. Priestory nevyžadujú žiadne technické úpravy a sú pripravené na užívanie. Svojou veľkosťou, dispozičným riešením a technickým zázemím sú mimoriadne vhodné na napr. predajňu potravín. Parkovanie pre nájomníkov a návštevy je na parkoviskách v bezprostrednej blízkosti budovy. Zásobovanie je možné zo zadnej strany objektu s nakladacou rampou. Pri OC je zastávka MHD (autobusy).

Cena: od 10,00 €/m2/mesiac (bez médií a bez DPH)

DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903

Viac informácií o uvedených celkoch a ďalších nehnuteľnostiach nájdete na stránke DOMIOS.

Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

Doplnkové charakteristiky

  • Energetický certifikát: A

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty