Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 05. 2022
PBU-121-sp-253, Košice IV - Juh
Sklad. priestory (253,00 m2, 1. p., nakl. rampa, vykur., nákl. výťah)
2 390 €/mes.

Sklad. priestory (253,00 m2, 1. p., nakl. rampa, vykur., nákl. výťah)

2 390 €/mes.


  • Typ: Prenájom
    Druh: Skladové priestory
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 253 m2
  • Cena za m2: 9,45 €/m²/mes.
    ID inzerátu: 4619387
DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu polyfunkčné priestory v obchodno - skladovom areáli v priemyselnej zóne v mestskej časti Košice-Juh s vynikajúcim prístupom a bohatými možnosťami parkovania.

Areál tvorí väčšie množstvo výrobných alebo skladovacích hál, administratíva a manipulačné a parkovacie plochy. Administratívne priestory sa nachádzajú na rôznych podlažiach administratívneho traktu hlavnej budovy. Tvoria ich najmä samostatné celky a sociálne zázemie. Majú plastové okná a keramické / plávajúce podlahy. V areáli je veľké množstvo parkovacích miest pre nájomníkov aj zákazníkov a výborný prístup pre osobné aj nákladné autá. V dosahu areálu je možnosť stravovania, zastávka MHD (autobusy aj električky) a nákupné stredisko.

Ponúkaný priestor je polyfunkčný (kancelársky, obchodný, ...) priestor na 1. poschodí administratívneho traktu pozostávajúci z 3 kancelárií a open space o celkovej výmere 253,00 m2. Na poschodí je zdieľané sociálne zázemie (WC), chodby a nákladný výťah z prízemia s prístupom z nakladacej rampy. Celok je prístupný zdieľaným schodiskom z prízemia budovy. Svojou polohou a dispozičným riešením je vhodný na kancelárie, showroom, reklamnú agentúru, fitness a pod.

Iba veľmi vážny záujem.

Cena nájmu: od 2.390,00 €/mes. (vrátane médií a bez DPH)

DOMIOS je výhradný zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903

Viac informácií o uvedenom celku a ďalších voľných priestoroch nájdete na stránke DOMIOS. sk.

Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

Doplnkové charakteristiky

  • Energetický certifikát: A

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty