Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 01. 2022
Banská Bystrica
VEĽKÝ 3-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT S BALKÓNOM SÍDLISKO 
209 000 €

VEĽKÝ 3-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT S BALKÓNOM SÍDLISKO 

209 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 85 m2
 • Cena za m2: 2 458,82 €/m²
  Energie: 30 €/mesiac
  ID inzerátu: 4621647
Ponúkam na predaj veľkorysý 3-izbový byt s balkónom v tehlovom dome na Sídlisku s vynikajúcou občianskou vybavenosťou v pôvodnom stave až na nové plastové okná s trojsklom a bezpečnostné dvere Sherlock na vysokom 1. poschodí, pod bytom sú obchody (v skutočnosti ako 2. posch.) Lokalita je známa svojou výbornou infraštruktúrou a vybavenosťou od škôl a škôlok cez služby, obchody, polikliniku, nemocnicu až po MHD, Terminál a Železničnú stanicu vzdialených len pár minút pešej chôdze. Do priameho centra mesta je to voľnou chôdzou cez park pod Pamätníkom SNP cca 15 minút, dopravou 5 minút. Orientácia bytu je S-J, pričom izba s balkónom a ďalšia izba je orientovaná do dvora na južnú stranu. Veľký dvor je tichý, zelený, vhodný pre deti aj pre oddych dospelých. K bytu patria aj dve pivnice. Mesačné náklady sú len 120,-€ + energie. Byt je voľný, okamžite k dispozícii. Veľmi vhodný ako investícia. RK prosím nekontaktovať, ďakujem za pochopenie.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty