Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 01. 2022
Závodná, Bratislava II - Ružinov
SKVELÁ CENA - 2-IZBOVÝ BYT V ŠTANDARDE - NOVOSTAVBA
113 000 €

SKVELÁ CENA - 2-IZBOVÝ BYT V ŠTANDARDE - NOVOSTAVBA

113 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 45 m2
 • Cena za m2: 2 511,11 €/m²
  ID inzerátu: 4624051
Ponúkame na predaj niekoľko typov štartovacích bytov v apartmánovom dome v Podunajských Biskupiciach na Závodnej ulici. Byty sa predávajú dokončené do štandardu, vrátane podláh, obkladov, dlažieb, sanity, vchodových dverí, bez kuchynskej linky. Na liste vlastníctva budú apartmány vedené ako nebytový priestor (apartmán alebo štúdio), majú však všetky atribúty štandardného nízkorozpočtového bytu a predstavujú ideálnu variantu štartovacieho bývania pre mladých alebo skvelú investičnú príležitosť, ak chcete uložiť peniaze do nehnuteľnosti a prenajímať ju. Apartmánový dom sa práve rekonštruuje, kolaudácia nebytových priestorov a dokončenie budovy vrátane novej fasády je plánované na marec 2022.


Rezervácia bez rizika. Hypotéku vybavíme za Vás. Garantujeme vrátenie rezervačného poplatku, ak hypotéku nedostanete.V ponuke je niekoľko typov apartmánov. Pôdorysy zašleme na vyžiadanie.


Apartmán 3_2.C je situovaný na 2. nadzemnom podlaží. Je : 2-izbový, úžitková plocha 42,27m2 , + plocha balkóna 3m2, spolu 45,27m2.

Dispozícia: Predsieň so vstupom do obývacieho priestoru s kuchynskou časťou, vstup do kúpeľne s toaletou, vstup na balkón.


Cena apartmánu: 113 000,- Eur


Lokalita postupne prechádza transformáciou na obytnú zónu. Priamo pred apartmánovým domom je detské ihrisko, v pešej dostupnosti sa nachádza Kaufland, DM drogéria, kaviareň a mnoho ďalších obchodov. Dopravná infraštruktúra je bohatá či už smerom cez Podunajské Biskupice alebo cez Slovnaft. Podunajské Biskupice poskytujú kompletnú občiansku vybavenosť, školy, škôlky, pošta, lekáreň, reštaurácie a kaviarne.Ak Vás ponuka zaujala, radi Vás nehnuteľnosťami prevedieme a určite si vyberiete typ, ktorý je pre Vás najvhodnejší.


Poskytneme Vám kompletný právny servis pri predaji až po zápis do katastra nehnuteľností. Radi Vám pomôžeme aj s hypotekárnym poradenstvom a výberom čo najvhodnejšieho financovania Vašej novej nehnuteľnosti. Zabezpečíme aj súdneho znalca, právne poradenstvo, vypracovanie autorizovaných zmlúv, vklad do katastra vrátane správnych poplatkov, poistenie Vašej nehnuteľnosti, prevedieme Vás bezpečne celým procesom predaja a poskytneme asistenciu pri prepise energií na nového majiteľa.Kanceláriu ACCENT REAL nájdete na Drieňovej ul. 34, Kontaktovať nás môžete aj na tel.č.: 0905 796 171 alebo emailom na: gramblickova@accentreal.sk.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Podlažie: 2
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Počet balkónov: 1
 • Typ konštrukcie: Zmiešaná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu