Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 01. 2022
Nitra
Prenájom obchodných a administratívnych priestorov
1 500 €/mes.

Prenájom obchodných a administratívnych priestorov

1 500 €/mes.


  • Typ: Prenájom
    Druh: Obchodné priestory
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 51 m2
  • Cena za m2: 29,41 €/m²/mes.
    ID inzerátu: 4624990
Ponúkame na prenájom štyri samostatné obchodné a administratívne priestory v centre mesta Nitra v novostavbe rezidencie Tabáň. Priestory sú vhodné na obchod, služby, prípadne administratívu. Vstup a zásobovanie je priamo z ulice.

Priestor D.O6 má výmeru 51 m2. Nachádza sa na rohu ulice Piaristická a Hornotabánska. Sú tu dokončené plávajúce podlahy, sociálne zázemie, klimatizácia a nachádza sa tu aj priestor, ktorý sa dá využiť ako príručný sklad. Cena za prenájom je 1 500,-EUR + energie za mesiac.

Priestor D.O3 má výmeru 72,5 m2. Vstup je z ulice Hornotabánska. Prenajíma sa ako holopriestor, takže nájomca si ho vie dokončiť podľa vlastných potrieb a predstáv. V priestore je spravená príprava na klimatizáciu. Cena za prenájom je 2 000,-EUR + energie za mesiac.

Priestor D.O2 má výmeru 69 m2. Vstup je z ulice Hornotabánska. Sú tu dokončené plávajúce podlahy, sociálne zázemie a v priestore je spravená príprava na klimatizáciu. Cena za prenájom je 2 000,-EUR + energie za mesiac.

Priestor B107 má výmeru 210,76 m2. Vstup je z ulice Palánok. Prenajíma sa ako holopriestor, takže nájomca si ho vie dokončiť podľa vlastných potrieb a predstáv. V priestore je spravená príprava na klimatizáciu. Cena za prenájom je 4 500,-EUR + energie za mesiac.

Nájomca platí dvojmesačný vratný depozit.

V prípade, že Vás ponuka oslovila, neváhajte nás kontaktovať.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo