Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 01. 2022
Račianska, Bratislava III - Nové Mesto
R504 - Projekt z dielne ByBold
209 900 €

R504 - Projekt z dielne ByBold

209 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 42,27 m2
 • Cena za m2: 4 965,70 €/m²
  ID inzerátu: 4625468
Byt R 504 sa nachádza v rezidenčnom komplexe Urban Residence na Račianskej ulici, ktoré so sebou prináša benefity moderného mestského bývania.

LOKALITA

Bývanie v komplexe Urban Residence je projektom bývania na hranici s centrom hlavného mesta, odkiaľ cítiť jeho tep a zároveň je v harmónii s moderným prostredím. Je určené pre ľudí, ktorí preferujú mestský štýl života so všetkými jeho výhodami a komfortom, ktorý ponúka pre spokojný život. Vyznačuje sa skvelou dostupnosťou do mesta a umožňuje presun mestskou hromadnou dopravou, ale aj kolobežkou, na bicykli, či peši. Poloha bytu ponúka veľa možností. Blízko je k centru spoločenského a kultúrneho života, ale aj do mestských parkov.

DISPOZÍCIA

Priestor 2-izbového bytu je prirodzene rozdelený jediným líniovým nábytkovým prvkom na dennú a nočnú časť, a zároveň sa v ňom ukrývajú všetky potrebné funkcie pre svojho majiteľa. Je prístupný z oboch častí a v rámci jeho jednotlivých modulov je riešená kuchyňa, úložné priestory, či knižnica. Stena je uzatvárateľná drevenými posuvnými panelmi, za ktorými je možné všetko zariadenie jednoducho schovať. Dominantným prvkom dennej časti je kuchynský pult, ktorý v sebe integruje pracovnú aj jedálenskú plochu a stáva sa centrom spoločenského života v byte. Materiálovo je byt R504 riešený jednoducho, minimalisticky a necháva rozprávať prirodzenú materialitu svojich prvkov. Kuchynská časť zostavy sa odlišuje svojím farebným riešením a prirodzene pokračuje do kuchynského ostrova, čím dopovedá svoje dôležité postavenie v rámci zariadenia. Byt je na predaj pripravený s kompletným nábytkovým zariadením vrátane spotrebičov. Celková výmera bytu je 42,27 m2, z toho 33,95 m2 úžitková plocha bytu a 8,32 m2 plocha balkóna.

Ďalší byt z dielne ByBOLD s minimalistickými črtami, ktoré sú v jemnom kontraste s farbami a detailmi ho predurčujú na pohodlné a príjemné bývanie.

K bytu je možné dokúpiť pivničnú kobku a parkovacie státie v podzemnej garáži

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu