Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 05. 08. 2022
ARBORIA PARK, Trnava
VIVAREAL* EXKLUZÍVNE! LUXUSNÝ NOVÝ 4 izb. byt, výmera 167m2, terasa 54,26m2, 2 x park. miesto, ARB
382 000 €

VIVAREAL* EXKLUZÍVNE! LUXUSNÝ NOVÝ 4 izb. byt, výmera 167m2, terasa 54,26m2, 2 x park. miesto, ARB

382 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 167 m2
 • Cena za m2: 2 287,43 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4626165
V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj atraktívny a luxusný 4 izb. byt s veľkou terasou v NOVOSTAVBE ARBORIA PARK v krajskom meste TRNAVA.
Jedná sa o nadštandardný atraktívny 4 izbový byt s výmerou 113 m2, s dvoma kúpeľňami, 2x WC, veľkou 54,26 m2 terasou, dvomi technickými miestnosťami a 2 parkovacími miestami, priamo pod obytným domom.
Byt pozostáva z predsiene zo spálne s vlastnou kúpeľňou a toaletou, dvoch samostatných detských izieb, samostatnej kúpeľne, WC, veľkej až 40 m2 obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálňou, terasy na ktorej sa nachádza vonkajšie sedenie, gril, príprava na vírivku. chladnička a okrasné dreviny.
Byt je dokončený a zariadený v najvyššom štandarde so všetkým nábytkom robeným na mieru. Predáva sa kompletne zariadený.
V byte bola robená kompletná rekonštrukcia, zabudované podlahové kúrenie, nové nadštandardné obklady, dlažby, sanita, drevené podlahy, 2,5 m vysoké interiérové dvere, vonkajšie elektrické žalúzie, nábytok a kuchynská linka na mieru vrátane spotrebičov v celom byte.
K bytu prislúchajú až 2 parkovacie miesta s vlastným listom vlastníctva v podzemnej garáži pod bytovým domom a veľká miestnosť so zabezpečeným vetranim, slúžiaca ako pivničný priestor hneď pri parkovacích miestach s bezpečnostnými dverami.
Priamo na podlaží kde sa nachádza byt je aj samostatná miestnosť s bezpečnostnými vchodovými dverami slúžiaca ako šatník resp. sklad.
Nakoľko sa byt nachádza na vrchnom poschodí poskytuje neoceniteľné súkromie s krásnym výhľadom. Strecha nad bytom je tepelne odizolovaná a naviac s osadenou zelenou vegetáciou, takže byt sa neprehrieva počas letných slnečných dní.
Daný byt je ideálna voľba pre najnáročnejšieho klienta s nadštandartnými kritériami na bývanie, ktorý si chce užívať výhody rodinného domu s dostatkom súkromia, avšak bez náročnej starostlivosti o dom.
Nezanedbateľnou výhodou bytu sú nízke mesačné prevádzkové náklady do 240,-€, v ktorých je zahrnutý FO, služby, elektrina, TV a internet.
Vnútorné priestory v bytovom dome vrátane parkovacích priestorov sú udržiavané a čisté, údržbu a čistotu zabezpečuje externá firma.
Taktiež je tu zabezpečená údržba záhrady - okrasnej zelene s detským ihriskom.


Cena bytu: 382 000,-€

Cena technickej miestnosti so samostatným LV: 19 000,-€

Cena NP vedľa bytu so samostatným LV: 9 000,-€

Cena 2 ks parkovacích miest na samostat. LV: 30 000,-€
CENA SPOLU: 440 000,-€

K dispozícii je vypracovaný Znalecký posudok.Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou, poplatky spojené s overením podpisov u notára a za kolok pri vkladovaní KZ (príprava zmluvnej dokumentácie, podanie návrhu na vklad prevodu vlastníckeho práva na kataster nehnuteľností), finančné poradenstvo, a protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu