Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 01. 2022
Na Kalvárii, Bratislava I - Staré Mesto
Prenájom nadštandardného 4 izbového bytu na ulici Na kalvárii v centre - Horský park
1 200 €/mes.

Prenájom nadštandardného 4 izbového bytu na ulici Na kalvárii v centre - Horský park

1 200 €/mes.

+ energie


 • Typ: Prenájom
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 85 m2
 • Cena za m2: 14,12 €/m²/mes.
  Cena vrátane energií: Áno
  ID inzerátu: 4626619
Na prenájom priestranný, slnečný a luxusne zariadený 4 izbový byt v 2 podlažnom bytovom dome. Byt o rozlohe 85m² sa nachádza v vile na 1. poschodí, má priestrannú terasu o rozlohe 16,45 m2 a byt je komplet zariadený. Byt je prakticky dispozične riešený, pozostáva z troch spální, priestrannej kuchyne prepojenej s obývacou časťou, odkiaľ je vstup na terasu. Kuchynská linka so všetkými zabudovanými elektrospotrebičmi (chladnička, mraznička, umývačka riadu,el.rúra, sklokeramická doska, mikrovlnová rúra). V druhej časti bytu sa nachádzajú tri komfortné izby, samostatné WC a kúpelňa s vaňou, umývadlom a WC. Spálne, kúpelňa a WC sú prepojené chodbou. V celom byte je podlahové kúrenie, ktoré sa dá v každej izbe regulovať samostatne, klimatizácia, plastové okná a vnútorné žalúzie. K bytu je možné si prenajať jedno garážové státie v pozemnej garáži a pivnicu. Byt je možné na základe dohody dozariadiť alebo vyprázdniť podľa potreby nájomcu. Bytový dom sa nachádza v mestskej štvrti Horský park, prestížnej lokalite mestskej časti Staré Mesto, v tichom prostredí s nádherným výhľadom na mesto. Bezprostredná blízkosť Horského parku (cca. 2min pešo), jedného z najväčších a najkrajších parkov v Bratislave a ľahká dostupnosť do centra mesta (3 min autom). Cena nájmu 1 200 EUR + energie 250 EUR.

For rent a spacious, sunny and luxuriously furnished 4 bedroom apartment in a 2 storey apartment building. The apartment with an area of ​​85m2 is located in a villa on the 1st floor, has a spacious terrace with an area of ​​16.45 m2 and the apartment is fully furnished. The apartment has a practical layout, consists of three bedrooms, spacious kitchen connected to the living area, from where there is access to the terrace. Kitchen with all built-in appliances (fridge, freezer, dishwasher, electric oven, ceramic hob, microwave). In the second part of the apartment there are three comfortable rooms, a separate toilet and a bathroom with bath, sink and toilet. The bedrooms, bathroom and toilet are connected by a corridor. The whole apartment has underfloor heating, which can be regulated in each room separately, air conditioning, plastic windows and internal blinds. It is possible to rent one garage space in the ground garage and a cellar. The apartment can be furnished or emptied according to the needs of the tenant. The apartment house is located in the Horský park district, a prestigious location in the Old Town district, in a quiet area with a magnificent view of the city. Immediate proximity to the Mountain Park (approx. 2 minutes on foot), one of the largest and most beautiful parks in Bratislava and easy access to the city center (3 minutes by car). Rental price 1,200 EUR + energy 250 EUR.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet terás: 1
 • Počet garážových státí: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu