Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 05. 2022
Janík, Janík
3.izbový RD v nádhernom tichom prostredí v malebnej obci Janík
189 854 €

3.izbový RD v nádhernom tichom prostredí v malebnej obci Janík

189 854 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 90 m2
  Plocha pozemku: 487 m2
 • Cena za m2: 2 109,49 €/m²
  ID inzerátu: 4626799
Nebaví Vás už uponáhľaný život v centre mesta? Chcete utiecť od ruchu mesta k pokoju vidieckeho prostredia, mať prírodu ako na dlani, dýchať lepší vzduch, mať možnosť si vo vlastnom dome a na svojom dvore či záhrade robiť čo chcete? Mať priestrannú terasu a s ňou súvisiace gril párty a kto vie čo ešte? Tak ste na správnom mieste keď čítate práve tieto riadky. Realitno – konzultačná spoločnosť Equilibrio real v spolupráci s Alicou Michalicovou ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v obci Janík.

Obec Janík sa nachádza 36km od Košíc a 6km od Moldavy nad Bodvou. Nájdete tu dobrú občiansku vybavenosť – potraviny 150m od domu, materská škola, obecný úrad, kostol.
Je tu vynikajúca možnosť oddychu v prírode, nachádza sa tu rybník s možnosťou rybolovu, taktiež je to vyhľadávaná hubárska oblasť.

1,5 izbový rodinný dom, ktorý sa bude zväčšovať o ďalšie dve izby sa nachádza na pozemku s výmerou 487m2 a zastavanou plochou domu 60m2. Bol kolaudovaný v roku 2021. Je pripojený na mestský vodovod, na pozemku sa nachádza studňa. Odpad je riešený vlastnou žumpou.

Aktuálne sa už začala realizovať dostavba dvoch izieb o veľkosti 30m2. Celková podlahová plocha domu bude 76m2 + 14m2 terasa, spolu 90m2. Termín ukončenia stavby - máj 2022. Ak vás to zaujalo a veríme, že áno, radi vám to ukážeme už teraz a navyše máte možnosť ešte miernych úprav vo vybavení dvoch izieb a taktiež pri výbere kuchyne, podláh, dverí.

V dome sa nachádza priestranná obývacia izba (29m2) spojená s kuchyňou (bez kuchynskej linky) s predprípravou na zapojenie, kde dobrý dojem robia krásne francúzske okná s výhľadom na terasu o výmere (14m2). Z obývacej izby vedie vstup do spálne (6,5m2) a taktiež do kúpeľne (5m2) spojenej s WC a sprchovým kútom. Kúrenie je riešené centrálnym elektrickým podlahovým kúrením (3 okruhy), ohrev vody bojlerom. Plyn sa na pozemku nenachádza, ale je možnosť zapojenia (centrálny plynovod pred pozemkom).
Materiál stavby - tvárnice PORFIX.Cena: 189 854 €

Majiteľ nehnuteľnosti si vyhradzuje právo na výber kupujúceho podľa najlepšej ponuky.

Pre viac informácií o nehnuteľnosti, prosím kontaktujte realitnú poradkyňu Alicu Michalicovú na tel. č. 0948 901 226. Pri predaji nehnuteľnosti zabezpečujeme kompletný právny a v prípade potreby aj finančný servis.

Fotografie a text inzerátu sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie EQUILIBRIO real.
Ich kopírovanie podlieha autorským právam.

Vyhľadávanie: Mokrance, Drienovec, Moldava nad Bodvou, EQ, EQ real, kosice okolie, 3izb, 3izbový, dom, príroda

Doplnkové charakteristiky

 • Rok kolaudácie: 2021
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Počet terás: 1
 • Plochy terás: 14 m²
 • Garážové státie: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu