Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 01. 2022
Dunajská Streda
NA PREDAJ: 2 RODINNÉ DOMY V LUKRATÍVNEJ LOKALITE NA 3740M2 POZEMKU, DUNAJSKÁ STREDA
199 990 €

NA PREDAJ: 2 RODINNÉ DOMY V LUKRATÍVNEJ LOKALITE NA 3740M2 POZEMKU, DUNAJSKÁ STREDA

199 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 196 m2
  Plocha pozemku: 3740 m2
 • Cena za m2: 1 020,36 €/m²
  ID inzerátu: 4627206
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL, s.r.o. ponúka Vám na predaj 2 rodinné domy na pozemku o výmere 3740m2 v meste Dunajská Streda v lukratívnej lokalite iba 500m od Thermálného kúpaliska.

Prvá nehnuteľnosť má 3 izby a úžitkovú plochu 103m2 a je v pôvodnom stave ale boli menené okná na plastové. Kúrenie je plynové - gamatky, mestská voda, elektrina a odpad je riešený kanalizáciou. Na pozemku je aj studňa, ktorá slúží na polievanie obrovskej záhrady. Rodinný dom je čiastočne podpivničený.

Dispozičné riešenie rodinného domu:
-vstupná chodba,
-kuchyňa so špajzou
-obývacia izba
-kúpeľňa s toaletou
-hosťovská izba
-spálňa

Druhá nehnuteľnosť má 2 izby a úžitkovú plochu 93m2 a prešla úplnou rekonštrukciou. Kúrenie je plynové - gamatky, mestská voda, elektrina a odpad je riešený kanalizáciou. Rodinný dom nie je podpivničený.

Dispozičné riešenie rodinného domu:
-predsieň
-kúpeľňa s toaletou
-spálňa
-kuchyňa
-obývacia izba.

Výhodou ponúkaných nehnuteľností je lukratívná lokalita, veľká slnečná záhrada, slušní susedia, bezproblémové parkovanie, výborná občianska vybavenosť a možnosť rekonštrukcie podľa Vašich predstáv. Pre investorov odporúčáme si všimnúť veľkosť pozemku nakoľko ak by sa odstránila nehnuteľnosť č. 2, tak vzniká možnosť vyhotovenia prístupovej cesty k zadnej časti kde by bola možná výstavba ďalších rodinných domov. V prípade záujmu je možné odkúpiť aj veľkú záhradu suseda (cena dohodou) na ľavej strane vid na fotkách z vztáčej perspektívy. A popri tom k prvej nehnuteľnosti by ostal pozemok minimálne o výmere 600m2, ktorá by sa ešte dala predať za výhodnú cenu, poprípade využit na vlastné bývanie alebo dať do prenájmu pre ľudí, ktorí hľadajú ubytovanie.

Cena nehnuteľností je 199.990€,- /celkom. Uvedená cena zahŕňa aj províziu pre realitnú kanceláriu, vrátane všetkých poplatkov spojených s bezpečným a bezproblémovým prevodom nehnuteľností na nového majiteľa. Pri kúpe nehnuteľností poskytujeme bezplatné finančné poradenstvo a hypotekárny servis.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky zrealizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických podmienok (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie, a preto poprosíme každého klienta a záujemcu, aby dodržali hygienické podmienky.

Aj vy si myslíte, že kvalitná prezentácia nehnuteľnosti je dôležitá? V prípade ak máte nehnuteľnosť na predaj alebo prenájom ozvite sa nám! Radi Vám pomôžeme.

Ak Vás naša ponuka zaujala, radi Vás privítame na osobnej obhliadke.

Kontakt:
+421 951 780 731
info@allinclusivereal.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty