Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 01. 2022
Vladimíra Predmerského 2363/34, Trenčín
3-izb. byt so záhradou v Trenčíne, Zlatovce
700 €/mes.

3-izb. byt so záhradou v Trenčíne, Zlatovce

Vladimíra Predmerského 2363/34, Trenčín, okres Trenčín
700 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 75,1 m2
  Plocha pozemku: 80 m2
 • Cena za m2: 9,32 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4627226
Ponúkam do prenájmu 3-izb. byt so záhradou v Trenčíne, mestská časť Zlatovce na ulici Valdimíra Predmerského. Byt o výmere 75,1 m² pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne spojenej s jedálňou a obývacou izbou, 2 spální, samostatnej kúpeľne a WC. K dispozícii je záhrada o výmere 80 m². Na uskladnenie objemnejších vecí a športového vybavenia je možné využiť skladový priestor na prízemí domu s výmerou 3,2 m².Byt je nadštandardne vybavený (vlastný plynový kotol, podlahové kúrenie, rekuperačná jednotka, elektricky ovládané vonkajšie žalúzie, automatická závlaha trávnika, robotická kosačka, robotický vysávač atd.).Byt je možné dozariadiť po individuálnej dohode s majiteľom nehnuteľnosti.K bytu prislúcha 1 vyhradené parkovacie miesto (v cene nájmu), možnosť prenájmu druhého parkovacieho miesta po dohode.Cena nájomného je 700,- €/mes. vrátane poplatkov za energie a služby spojené s bývaním (do výšky 200,- €/mes.). Nájomca uhradí majiteľovi depozit vo výške 2 mesačných nájmov, ktorý bude vrátený nájomcovi pri ukončení nájmu.
Energetický certifikát – A.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo