Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 17. 04. 2022
Kežmarok
Zrekonštruovaný rodinný dom s 2 samostatnými 4-izb. bytmi/prevádzkami v Kežmarku
395 000 €

Zrekonštruovaný rodinný dom s 2 samostatnými 4-izb. bytmi/prevádzkami v Kežmarku

395 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 240 m2
  Zast. plocha: 121 m2
  Plocha pozemku: 460 m2
 • Cena za m2: 1 645,83 €/m²
  ID inzerátu: 4628344
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom, ktorý je rozdelený na dva samostatné 4-izbové byty. Každý byt pozostáva z troch izieb, kuchyne spojenej s obývačkou, kúpeľne a toalety. Pri niektorých izbách sú šatníky/sklady/kúpeľne so schovaným vodovodom a kanalizáciou. Celý dom je podpivničený, v pivnici sa nachádza aj garáž. Na LV je vedený ako rodinný dom. Na LV je možné rozdeliť dom na 2 byty v rodinnom dome, pričom každý byt môže mať iného majiteľa. Možnosť využívania aj ako dvojgeneračný dom, ordinácia alebo iná prevádzka v spodnej časti a bývanie v hornom byte, apartmánový dom a pod. Celková výmera pozemku je 460 m2, z toho zastavaná plocha domu je 121 m2. Podlahová plocha 1NP a 2NP je spolu 161 m2. Celková podlahová plocha 1NP, 2NP, pivnice a garáže je 240 m2. Dom bol skolaudovaný približne v roku 1955, pričom rozsiahla rekonštrukcia prebehla v roku 2016 - zateplenie stien 15 cm polystyrénom, fúkaná izolácia pod strechou, rozvody vody, kanalizácie, elektriny, omietky, podlahy, kúpeľne, príprava na vodu a kanál na viacerých miestach pre prípad prevádzky/kuchyne/ ďalšej kúpeľne a pod. Byty majú eurookná s 3-sklom. Dom je napojený na elektrinu (momentálne jeden elektromer, príprava na 2 elektromery), vodovod aj kanalizáciu. Vodomer sa nachádza v pivnici, sú tu pripravené podružné merače studenej a teplej vody pre každý byt samostatne. Plynovod sa nachádza na hranici pozemku, je možné ho zaviesť. Kúrenie je zabezpečené cez infrapanely (vydávajú teplo za pomoci halogénového alebo infračerveného žiariča), čo predstavuje úspornejšiu technológiu oproti klasickým elektrickým radiátorom. Obidva byty majú prípravu na rekuperáciu s možnosťou osadenia jednej rekuperačnej jednotky pre celý dom alebo samostatných pre každý byt. Dom sa predáva v takom stave, ako ho vidíte na fotografiách. V exteriéri je nové oplotenie, parkovacie miesta zo zámkovej dlažby. Dom je k dispozícii ihneď.

Viac info a obhliadky: Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2016
 • Rok kolaudácie: 1955
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Balkón: Áno
 • Pivnica: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty