Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 05. 2022
Trnavská, Košice II - Západ
Byt s vlastným dvorom v tichej vilovej časti Košíc
299 000 €

Byt s vlastným dvorom v tichej vilovej časti Košíc

299 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 90,05 m2
  • Cena za m2: 3 320,38 €/m²
    ID inzerátu: 4628794
Ponúkame na predaj slnečný tehlový 3 izbový byt s balkónom a vlastným uzavretým dvorom, s možnosťou vlastného parkovania a vlastnej úžitkovej záhradky v exkluzívnej novostavbe na Trnavskej ulici – v tichej vilovej časti Košíc s maximálnou dostupnosťou a výbornou vybavenosťou.

Slnečný tehlový byt s orientáciou východ – západ ma celkovú rozlohu 90,05 m2, ktorú tvorí úžitková plocha bytu so skladovým priestorom 77,77 m2 a plocha balkóna 12,28 m2. K bytu patrí aj podielové vlastníctvo vlastného uzavretého dvora, kde je možné si zakúpiť 2 parkovacie mesta a vlastnú úžitkovú záhradku. Bytový dom bol skolaudovaný v novembri 2021 v energetickej triede A/A0, čo zabezpečuje minimálne mesačné náklady na energie. Byt sa predáva v stave holobyt, pričom v cene bytu sú už zrealizované vonkajšie žalúzie zo západnej strany, bezpečnostné dvere do bytu, spodné integrované odsávanie od sporáka, video-vrátnik, optická sieť a predpríprava pre nútené vetranie s rekuperáciou a tepelným čerpadlom, prípadne pre klimatizáciu.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo