Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 17. 05. 2022
Jánska Dolina, Liptovský Ján
Útulný, rodinný penzión v Jánskej doline.
1 130 000 €

Útulný, rodinný penzión v Jánskej doline.

1 130 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Hotel, penzión
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • ID inzerátu: 4629388
Realitná kancelária Liptoreal Vám ponúka na predaj kompletne zariadený penzión v Liptovskom Jáne , v jednej z najznámejších dolín v Jánskej doline. Penzión ponúka komfortné ubytovanie v 20-tich izbách, 6 dvoj-, 8 troj- ,4 štvor-lôžkových a dve rodinné izby s dvomi spálňami. Kapacita je 65 lôžok. Každá izba má samostatné WC, kúpeľňu a satelitnú televíziu. Niektoré izby majú balkón. Vo všetkých priestoroch penziónu je zabezpečené WiFi pripojenie na internet. K hotelovej časti prislúcha recepcia, reštaurácia s barom a plne zariadená kuchyňa. Všetko je nové, kedže penzión prebehol v roku 2016 kompletnou rekonštrukciou. Penzión má dve spoločenské miestnosti s biliardom, stolným tenisom, stolným futbalom a letnú terasu s ohniskom. V suteréne je miestnosť na uskladnenie bicyklov, prípadne lyží. V prípade plánovanej rekonštrukcie je možnosť nadstavby a v suteréne vybudovať wellness. Parkovanie je zabezpečené priamo pred penziónom. Napojený je na elektriku, vodu a kanalizáciu, kúrenie je kombinované, el. a pevné palivo. Penzión je zabehnutý a využívaný celoročne: dovolenkujúcimi rodinkami , lyžiarskymi zájazdmi a školami v prírode. Penzión ponúkame na predaj s kompletným vybavením, zariadením, databázou klientov, aktívnymi objednávkami a s kompletným softwarovým vybavením pre okamžitú prevádzku. V súčasnosti je penzión v plnej prevádzke, pri zmene vlastníka nie je potrebný žiaden prestoj a penzión je schopný nadväznej prevádzky. Liptov a obec Liptovský Ján netreba zvlášť predstavovať ide o veľmi obľúbenú turistickú lokalitu , ktorá sama o sebe poskytuje množstvo zaujímavostí a príležitostí od prechádzok, turistiku až po termálne bazény. Obec má veľmi dobrú dostupnosť ku všetkým atrakciám na Liptove, či už sú to aquaparky, lyžiarske strediská alebo turistika v Nízkych alebo Západných Tatrách. K penziónu prislúcha pozemok o veľkosti 1475m2 plus podiel na prístupovej ceste. Cena penziónu je 1 130 000€ . Kontakt: Ing. Milan Kostrej tel.0903841310, mail: kostrej@liptoreal.sk

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty