Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 05. 2022
Malé Dvorníky
Jedinečný rodinný dom v tichom prostredí s úžasnou atmosférou
435 000 €

Jedinečný rodinný dom v tichom prostredí s úžasnou atmosférou

435 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 250 m2
  Zast. plocha: 357 m2
  Plocha pozemku: 1495 m2
 • Cena za m2: 1 740 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4629775
Rustikálny dizajnový jazyk nehnuteľnosti je potrebné používať s odvahou ale i rozvahou. V našej novej exkluzívnej ponuke je vidieť, ako kreatívne sa dá inšpirovať minulosťou pre zútulnenie vašej prítomnosti. V nenápadnej obci, vzdialenej iba 35 minút od Bratislavy, nájdete v jednej z uličiek štýlom unikát, ktorý by ste tu rozhodne nečakali. Táto nehnuteľnosť vás chytí za srdce, či už hľadáte kľudné miesto pre svoje bývanie alebo miesto, kam si prídete po ťažkom týždni v rušnom meste oddýchnuť a zresetovať hlavu. Dvanásťročný rodinný dom na štedrom 1.495 m2 pozemku s úžitkovou plochou vyše 250 m2 v Malých Dvorníkoch pôsobí neuveriteľne príjemnou a hrejivou atmosférou. V novej štvrti rovnako útulnej obce a len 2 km o okresného mesta Dunajská Streda ležiacom na juhu Slovenska. Pod valbovou strechou sa nachádza bezbariérový životný priestor piatich veľkorysých izieb doplnený terasou, veľkou udržiavanou záhradou s dospelou vegetáciou a dvoj-garážou v rodinnom dome s jedným nadzemným podlažím na zastavanej ploche pozemku 357 m2. Podkrovie domu slúži ako veľkorysí odkladací priestor a je predpripravené na dobudovanie ďalších obytných miestností so sociálnym príslušenstvom a sieťami s úžitkovou plochou cez 200 m2.

Nehnuteľnosť je určená pre náročného klienta, ktorému ponúkne výbornú dostupnosť, výnimočné prvky a príjemné tiché prostredie. Vstupná hala vás prirodzene uvedie do domu a jeho veľkorysej dennej časti. Tú tvorí obývacia izba s kolosálnym krbom, knižnicou, viac ako storočným klavírom, plne zariadená kuchyňa z masívneho dreva a presklená jedáleň, ktoré spolu s terasou a záhradou tvoria centrum všetkého spoločenského diania. Nočná časť ponúka tri samostatné spálne, z ktorých súčasťou jednej je aj vlastná veľkorysá kúpeľňa a walk in šatník. Netreba zabudnúť na menšiu pracovňu, útulnú knižnicu, ďalšie dve samostatné kúpeľne, hosťovskú toaletu ako aj vyhľadávanú práčovňu či kotolňu. Čerešničkou na torte je nádherná sklenená vitráž zhotovená na mieru. Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená vrátane rôznych dizajnových doplnkov a detailne premyslených použitých materiálov od masívneho dreva, cez keramické obklady, až po textilné či látkové tapety. Vlastnoručný podpis majiteľa, rustikálny štýl, rôzne starožitné kúsky a klasický dojem jej dodávajú neobyčajné čaro. Ak si potrpíte na súkromí a diskrétnosti, nemusíte sa obávať neželaných pohľadov. Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej lokalite na konci slepej uličky. V neposlednom rade bude dôležitým miestom, kde si budete dobíjať energiu, nádherne a zmyselne upravená záhrada na celom pozemku. Ak by sa vám jej rozloha zdala malá, viete si zvlášť dokúpiť vedľajší samostatný pozemok o veľkosti 1.575 m2.

Nehnuteľnosť je vykurovaná plynovým kotlom s podlahovým kúrením a panelovými radiátormi v kombinácii s uzavretým krbom v obývacej izbe. Vo vybavení nechýba pripojenie na všetky inžinierske siete, elektrický bojler, masívne drevené okná a dvere, vnútorné žalúzie a závesy, laminátové parkety v kombinácii s keramickou dlažbou a pripojenie na TV a internet. Začiatkom roka 2022 bola kompletne zateplená strecha horného podlažia a inštalovaná ručne kovaná vstupná brána spolu s oplotením celého pozemku. Obec Malé Dvorníky s titulom „Obec roka 2017“ s kompletnou pestrou občianskou vybavenosťou a 1.200 obyvateľmi je výborným miestom na život aj relax. Nájdete v nej okrem iného potraviny, školu, škôlku, Domov dôchodcov, služby a rôzne ihriská či športoviská. So susedmi zdieľate nielen vkus a spoločenské postavenie, ale aj takmer privátnu ulicu. Užívajte si však zároveň súkromie vďaka rafinovanej architektúre domu aj záhrady. Lokalita je už aj tak dosť vychytená a tichá. Cena nehnuteľnosti je 435.000 EUR. Predáva sa kompletne zariadená nádhernými kusmi starožitného nábytku vrátane 100-ročného klavíra. V cene sú zahrnuté všetky služby EDREY Real Estate vrátane kompletného právneho servisu a hypotekárneho poradenstva. Radšej vám odporúčame prezrieť si fotogalériu ešte raz, pretože táto nehnuteľnosť ohromuje už od hlavného vstupu a nepoľavuje počas celej obhliadky. Vidíme sa v Dvorníkoch.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Orientácia: Juhovýchodná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu