Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 04. 2022
Maďarsko
Meszes - pekný RD pri vodnej nádrži Rakaca -GEMINIBROKER
34 000 €

Meszes - pekný RD pri vodnej nádrži Rakaca -GEMINIBROKER

34 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 70 m2
  Zast. plocha: 100 m2
  Plocha pozemku: 1051 m2
 • Cena za m2: 485,71 €/m²
  ID inzerátu: 4629782
GEMINIBROKER Vám ponúka pekný vidiecky dom v obci Meszes, pri obľúbenej vodnej nádrži Rakaca. Meszes je vzdialený 70km od Košíc a cesta autom trvá približne hodinu po dobrej ceste. Dom sa nachádza na pozemku s veľkosťou 1051m2, v krásnom a pokojnom prostredí s dobrými ľuďmi navôkol. Dom bol čiastočne zrekonštruovaný v roku 2021.V dome sú 2 izby, kuchyňa a kúpeľňa s WC. V izbách sú pekné drevené gerendy. Vchodové dvere sú bezpečnostné a niektoré okná boli vymenené za nové eurookná.  Bola robená nová elektroinštalácia aj vodoinštalácia. Kúrenie je zabezpečené plynovými gamatkami, prípadne pieckami - dom má 2 komíny. Všetky inžinierske siete sú zavedené: obecná voda + studňa na pozemku, elektrina, plyn aj obecná kanalizácia. Dom je zateplený 5cm polystyrénom a bol postavený z kombinácie tehál a válkov, základy sú z kameňa. Strecha bola tiež čiastočne rekonštruovaná - je v dobrom stave, strešná krytina je škridla. V zadnej časti domu sú ďalšie miestnosti slúžiace napríklad ako sklad. Pozemok je vhodný na pestovanie a je na ňom niekoľko mladých ovocných stromov: jabloň, hruška, slivka, ríbezle. Obec Meszes je malá, bezproblémová dedinka len pár desiatok metrov od vody, kde sa dá nie len kúpať ale aj rybárčiť. Navyše je plánované zveľadenie tejto rekreačnej oblasti a z eurofondov by mali vybudovať cyklistické chodníky či pláže. V obci sa nachádzajú potraviny a v okolitých obciach je možné nájsť všetko potrebné. Navyše je je tu mnoho turistických možností - je tu napríklad jaskynný komplex Aggtelek, vyhliadková veža v Szendrő, Törley - kaštieľ v obci Galvács, najzachovalejší kláštorný komplex Pálos kolostor v malebnej obci Martonyi, zatopený lom s jantárovo modrou vodou či zaujímavé múzeá vhodné aj pre deti v slávnom banskom meste Rudabánya. 

Cena 34 000 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Doplnkové charakteristiky

 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2021
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Počet terás: 1
 • Skladový priestor: Áno
 • Počet špájz: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty