Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 05. 2022
Kukučínova, Bratislava III - Nové Mesto
Arvin & Benet | Kancelárske priestory v širšom centre mesta
823 €/mes.

Arvin & Benet | Kancelárske priestory v širšom centre mesta

823 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 125 m2
 • Cena za m2: 6,58 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4630710
Arvin & Benet ponúka na prenájom klimatizované kancelárske priestory nachádzajúce sa na 3. a 4. poschodí budovy využívanej na obchodné a administratívne účely.

Celková výmera ponúkaných priestorov je 124,6 m². Pozostávajú zo 2 samostatných kancelárií a podkrovného otvoreného priestoru.

Kancelárie na 3. poschodí od seba oddeľujú priečky, ale zároveň sú prepojené dverami, dajú sa teda využiť ako samostatné kancelárie alebo ako 1 čiastočne otvorený priestor.

Okrem toho sa na tomto poschodí nachádzajú kuchynka, toaleta a 1 obslužná miestnosť. V podkroví sa náchádza otvorený kancelársky priestor s výmerou 60,2 m², toaleta a sklad. V prípade potreby je k dispozícii aj serverovňa.

Nehnuteľnosť je klimatizovaná, na podlahe je položená plávajúca podlaha, v podkroví koberec. Vstup je zabezpečený vrátnikom ovládaným na diaľku. Dodatočne je možné ku kanceláriam prenajať aj skladový priestor v pivnici.

Parkovanie je verejné, možné na ulici pred budovou alebo v blízkosti budovy. V prípade záujmu je možný prenájom garáže priamo oproti objektu.

Lokalita:

Kancelárie sa nachádzajú na Kukučínovej ulici na skok od Trnavského Mýta. Táto lokalita sa vyznačuje ľahkou dostupnosťou do mesta a zároveň ponúka jednoduché parkovanie. V pešej dostupnosti sa nachádza autobusová zastávka aj zastávka električky, potraviny aj reštaurácie.

Cena: 1321 €/mesiac (6,6 eur / m² nájom + 4 eur / m² energie)
Výmera: 124,60 m²

Nehnuteľnosť bola nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Podlažie: 4
 • Počet pivníc: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty