Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 09. 2022
Dunajský Klátov
Krásny dvojdom v tichom prostredí
155 000 €

Krásny dvojdom v tichom prostredí

155 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 90 m2
  Plocha pozemku: 279 m2
 • Cena za m2: 1 722,22 €/m²
  ID inzerátu: 4631218
Ponúkam na predaj skvelé bývanie v krásnom dvoj dome v obci Dunajský Klátov. Dvoj dom leží v tichej a odľahlej časti obce, kde nájdete pokoj a kde môžu deti v kľude vyrastať. Obec leží iba 8 km od okresného mesta Dunajská Streda. Nachádza sa tu viac než 100 ročný vodný mlyn, ako aj reštaurácia prepojená s malým Zoo a stajňami pre kone, ktoré tu majú aj dostihovú dráhu. Ďalej je tu aj veľké záhradkárstvo, ako aj materská škôlka. Obcou preteká Klatovské rameno, ktoré je veľmi obľúbené rybármi.
Dvoj dom bude kolaudovaný toho roku. Disponuje samostatnou toaletou, kúpeľňou kde sa okrem umývadla nachádza aj vaňa, aj sprchový kút, technickou miestnosťou, dvoma spálňami a obývačkou prepojenou s kuchyňou. Z obývačky cez posuvné dvere je priamy výstup na terasu. Je postavený na kompaktnom pozemku o rozlohy 279 m2.
Moderný dom je postavený z tehly a je zateplený s 15cm polystyrénom. Plastové okná sú z vonka antracitovej farby a z vnútra sú biele. Elektrické podlahové kúrenie je nastaviteľné v každej miestnosti samostatne. Všade boli použité kvalitné materiály.
Ak Vás oslovila táto ponuka, neváhajte a zavolajte na tel. č. : 0903 611 058. Rada Vám predstavím nehnuteľnosť osobne. Poskytujeme kompletný právny aj finančný servis, vybavíme notára a kataster. Prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.
Directreal nehnuteľnosť číslo: 167126link:

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu