Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 04. 2022
Sabinov
Lukratívny pozemok-Sabinov
90 800 €

Lukratívny pozemok-Sabinov

90 800 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • ID inzerátu: 4632353
MEGA realitná kancelária ponúka na predaj stavebný pozemok.


Pozemok má rozlohu 878m2. Pozemok je mierne svahovitý a krásne slnečný. Výhodou je pokojná lokalita, s dobrými susedmi. Najväčším benefitom nehnuteľnosti je krásny výhľad ale aj lokalita.


Ponúkaný pozemok sa predáva s podielom na prístupovej ceste, ktorá bude dokončená po vybudovaní rodinných domov v danej lokalite a bude spadať pod správu mesta.


Elektrická energia bude pripravená na jar tohto roku. Kanalizácia ako aj prípojky vody sú momentálne v dosahu prvého pozemku. Vlastníci pozemkov si mienia spoločne dotiahnuť IS k parcelám.


Rozmery: šírka 30 m x dĺžka 31 - 27m.


Momentálne sú k dispozícií ešte 3 pozemky z ktorých máte na výber. Pozemky sú mierne svahovité, krásne, slnečné v pokojnej a kľudnej lokalite na území mesta Sabinov. Z každej parcely je krásny výhľad na prírodu.


Výhodou týchto pozemkov je lokalita. Daná lokalita Vám ponúka pokoj, ticho a blízkosť prírody ako aj bezpečnú lokalitu a výbornú dostupnosť do centra.


Ak máte chuť bývať v pokojnej, tichej lokalite a mať prírodu na ,,dosah" , či si máte chuť užívať si výhľad a bývať mimo frekventovanej cesty - toto je to pravé miesto pre Vás! Ulica na ktorej môže stáť Vaše rodinné sídlo je slepá ulica čo je výhodou nakoľko cesta bude využívaná iba majiteľmi ostatných parciel (8 RD).


foto ilustračné


Veľmi rada Vás uvidím na našej spoločnej obhliadke:


Mgr. Osmolská Patrícia


0915 304 948

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu