Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 04. 2022
sabinov, Sabinov
Sabinov Pozemok
Cena dohodou

Sabinov Pozemok

Cena dohodou

Cena v RK


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 707 m2
  • ID inzerátu: 4632354
MEGA realitná kancelária Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v Sabinove.


Pozemok je mierne svahovitý, s prekrásnym výhľadom. Pozemok sa nachádza v intraviláne Mesta Sabinov, v kľudnej a pokojnej časti mesta. Výhodná poloha pozemku ponúka blízkosť prírody ako aj výbornú dostupnosťou do centra.


Ak máte predstavu užívať si pokojne svoj ranný dúšok kávy (čaju) s prekrásnym výhľadom mimo frekventovanej cesty hľadať už nemusíte - toto je to pravé pre Vás !


Ulica na ktorej môže stáť Vaše rodinné sídlo je slepá ulica čo je výhodou nakoľko komunikácia bude využívaná iba Vami a majiteľmi susedných parciel (8 RD)


Pozemok má rozlohu 707 m2. Rozmery: šírka 22-27 m x dĺžka 31 - 28m.


Ponúkaný pozemok sa predáva s podielom na prístupovej ceste, ktorá bude dokončená po vybudovaní rodinných domov v danej lokalite a bude spadať pod správu mesta.


Elektrická energia bude pripravená na jar tohto roku. Kanalizácia ako aj prípojky vody sú momentálne v dosahu prvého pozemku. Vlastníci pozemkov si mienia spoločne dotiahnuť IS k parcelám.


Momentálne sú k dispozícií ešte 3 pozemky z ktorých máte na výber. Pozemky sú mierne svahovité, krásne, slnečné v pokojnej a kľudnej lokalite na území mesta Sabinov. Z každej parcely je krásny výhľad na prírodu.


Výhodou týchto pozemkov je lokalita. Daná lokalita Vám ponúka pokoj, ticho a blízkosť prírody ako aj bezpečnú lokalitu a výbornú dostupnosť do centra. Cen zahŕňa províziu pre RK.


Veľmi rada Vás uvidím na našej spoločnej obhliadke:


Mgr. Osmolská Patrícia


0915 304 948

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu