Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 05. 2022
Balkánska, Bratislava V - Rusovce
Na predaj pozemok 1.507m, ul. Balkánska, Rusovce
495 000 €

Na predaj pozemok 1.507m, ul. Balkánska, Rusovce

495 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 1507 m2
  • Cena za m2: 328,47 €/m²
    ID inzerátu: 4632626
Realitná kancelária MojAgent Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok. Nachádza sa medzi existujúcou zástavbou rodinných domov v centre Rusoviec. Ponúkaný pozemok o výmere 1.507m2 je rovinatý, rozmery cca 14,9m2 x 101m2 a sú k nemu dovedené všetky inžinierske siete. Je vhodný na výstavbu rodinných domov. Na pozemku sa nachádza staršia nehnuteľnosť, vhodná na úplnú asanáciu. Orientácia záhrady za domom je juhozápadná.

Okolie:
Pozemok sa nachádza v lokalite Rusovce, kde je výborná občianska vybavenosť. Hneď za pozemkom je škola a škôlka, neďaleko je miestny úrad, pošta, zastávka MHD, potraviny Kraj, katolícky aj evanjelický kostol a niekoľko reštaurácií. Rusovce sú známe svojim kaštieľom s veľkým zámockým parkom, vhodným na pešiu turistiku. Rekreačné vyžitie poskytujú Rusovské jazerá a priame napojenie na neďalekú hrádzu, ktorá je určená milovníkom cyklistiky a korčuľovania. Dostavba diaľničného obchvatu D4R7 umožní rýchle napojenie na diaľnicu D1 v smere na Žilinu, D2 v smere na Brno a centrum mesta. Urýchli sa tým aj diaľničné spojenie s Rakúskom a Maďarskom.

Cena: 495.000,-€

Kontakt na obhliadky: Mrižo
Tel.: 0905 353 252
TELEFONOVAŤ môžete DENNE do 22:00hod. aj v SO a NE
E-mail: mrizo@mojagent.sk
Fotografie nehnuteľnosti, text a 3D virtuálna prehliadka sú dielom a majetkom realitnej kancelárie © MojAgent.
Ak potrebujete predať aj Vy svoju nehnuteľnosť a chcete aby bola kvalitne odprezentovaná, môžete sa s dôverou obrátiť na nás a urobíme maximum aj pre predaj vašej nehnuteľnosti ..
Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
MOJAGENT je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis, úhradu správnych poplatkov, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu