Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 05. 2022
Kokava nad Rimavicou
RODINNÝ DOM v Kokave nad Rimavicou - EXKLUZÍVNE NA PREDAJ
90 000 €

RODINNÝ DOM v Kokave nad Rimavicou - EXKLUZÍVNE NA PREDAJ

90 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 271 m2
  Zast. plocha: 476 m2
  Plocha pozemku: 476 m2
 • Cena za m2: 332,10 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4633995
054-12-ANO
Videoobhliadka na: youtu.be/lWxXUAe9ZXk
Exkluzívne Vám ponúkame poschodový rodinný dom v obci Kokava nad Rimavicou nachádzajúci sa v blízkosti žiadaných lyžiarskych či rekreačných stredísk a je obklopená nádhernou celoročnou prírodnou scenériou. Z hľadiska lokality je samotná nehnuteľnosť vynikajúcou investičnou príležitosťou v oblasti turizmu, ale aj celoročného či rekreačného bývania. V dome sa nachádzajú 4 izby, 2 kuchyne, špajza, kotolňa, schodisko, priestranná kúpeľňa s WC a zádverie. Na nádvorí je k domu pristavený drevený altánok. Tiež sa tu nachádza murovaná garáž, hospodárska budova, chlieviky, komora a podzemná pivnica. Samotný dom bol postavený z kvadier a základy z kameňa. V dome sú natiahnuté všetky inžinierske siete vrátane plynu, elektriny 380V a obecného vodovodu a kanalizácie. Vykurovanie je zabezpečené plynovými rozvodmi v celom dome, no v súčasnosti sa celý dom vykuruje murovanou šamotovou pieckou na drevo, ktorá zároveň slúži aj na varenie a pečenie - táto je umiestnená v spodnej, kuchynskej časti domu, a rohovým krbom s krbovou vložkou, ktorý je umiestnený v jednej z izieb na vrchnom poschodí. Na ohrev vody slúži 77 litrový zásobníkový ohrievač na plyn (po prečerpaní teplej vody opätovne zohreje určitú zásobu vody vopred). Na poschodí domu sú veľmi krásne a kvalitné, ručne opracované drevené dvere s obložkami, a v spodnej časti sú takisto kvalitné drevené dvere, avšak nie ručne opracované. Okná sú v celom dome pôvodné, drevené, no veľmi zachovalé. Podlahy sú v izbách drevené, tiež veľmi zachovalé, v kúpeľni je keramická dlažba a vo zvyšných častiach domu betón. V interiéri bola začatá určitá rekonštrukcia - v kuchyni na poschodí bola natiahnutá sieťka s lepidlom, a na celom schodisku boli obité predošlé obklady zo stien, miesto po nich provizórne omietnuté a pre budúceho majiteľa sú pripravené na mieru opracované, krásne drevené obklady z čerešňového dreva na celé interiérové schodisko (na fotke názorne položené 2 schodíky). Strecha je pokrytá kvalitnou betónovou krytinou. Nehnuteľnosť sa nachádza na námestí obce s kompletnou občianskou vybavenosťou - nájdete tu potraviny, materskú školu, základnú školu, čerpaciu stanicu Slovnaft, zábavné centrum pre deti, telocvičňu, futbalové ihrisko, poštu, cukráreň, reštaurácie, kaviarne, banky, poisťovňu, knižnicu, kino, poštu, lekárov, zubnú ambulanciu, vlakovú aj autobusovú zastávku. Táto lokalita Vám ponúka niekoľko možností na trávenie voľného času v krásnom tichom prostredí s čistým vzduchom a vynikajúcimi možnosťami na hubárčenie či turistiku. Obec je tiež známa zimnými športovými atrakciami, medzi ktoré patrí aj lyžiarske stredisko Skicentrum Kokava – Línia, kde sa nachádzajú svahy pre nenáročných ale aj stredne náročných lyžiarov. V lete sa môžete osviežiť v rekreačnom stredisku Kokava Háj. Obec Kokava nad Rimavicou je tiež známa každoročným Country festivalom s medzinárodnou účasťou a folklórnym festivalom ľudovej kultúry Koliesko. Cesta do okresného mesta Rimavská Sobota trvá cca 25min. autom.
Cena: 90 000€
Prostredníctvom našich finančných expertov Vám pomôžeme s možnosťou financovania kúpy tejto nehnuteľnosti. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty