Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 05. 2022
Budovateľská, Most pri Bratislave
Starší rodinný dom na slnečnom 10-árovom pozemku na predaj v Moste pri Bratislave
239 000 €

Starší rodinný dom na slnečnom 10-árovom pozemku na predaj v Moste pri Bratislave

239 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 90 m2
  Zast. plocha: 100 m2
  Plocha pozemku: 1018 m2
 • Cena za m2: 2 655,56 €/m²
  ID inzerátu: 4634423
Hľadáte priestor pre svoje vysnívané bývanie s väčším pozemkom?

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj starší rodinným dom s viac ako 10-árovým pozemkom v pôvodnej zástavbe rodinných domov v tichej ulici v obľúbenej dedinke Most pri Bratislave.

Rodinný dom je typickej dispozície s izbami radenými za sebou a sedlovou strechou. Dom nie je aktuálne v stave vhodnom na bývanie, je nutná kompletná rekonštrukcia alebo zbúranie a výstavba nového domu. Zastavaná plocha domu je cca 100m2. V súčasnosti sú v ňom 3 izby, kuchyňa a kúpeľňa. V zadnej časti sa nachádza hospodársky priestor s výlezom do povaly. Dom je murovaný, bez podpivničenia. V zadnej časti pozemku sa nachádza priestranná záhrada.

Pozemok pri dome je slnečný, južne orientovaný, príjemných rozmerov 13m x 78m. Presná výmera pozemku je 1018m2 a podľa územnoplánovacej informácie je určený na bývanie. Vstup na pozemok je z Budovateľskej ulice. D

Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete (mestská voda, kanalizácia, elektrina, plyn). Nachádza v tichej ulici neďaleko centra obce prevažne v zástavbe rodinných domov.

V okolí bývajú príjemní susedia. Vzdialenosť od centra obce je cca 500 metrov, zastávka MHD je vzdialená 400 metrov od domu. Do prírody k Malému Dunaju sa dostanete pešo za 5 minút (cca 400 metrov).

V obci sa nachádza základná občianska vybavenosť - zdravotné stredisko, materská škola, základná škola, klub dôchodcov, veterinárna klinika, kostol, obecný úrad a kultúrny dom, pošta, knižnica, športový areál, kaviareň, obchody (Billa, Lidl,...). Cez obec chodí MHD z Bratislavy a autobus smer Bratislava-Senec.

Cena domu vrátane kompletných realitných a právnych služieb je 249.000€.

Ak vy ste chceli vidieť dom naživo, neváhajte ma kontaktovať, rada Vám urobím obhliadku. V prípade záujmu o projekt na rekonštrukciu alebo výstavbu nového domu ponúkam možnosť spolupráce s architektonickým štúdiom https://www.yesss.sk/. Teším sa na stretnutie s Vami.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Plyn: Na pozemku

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty