Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 04. 2022
Príbovce, Príbovce
Novostavba rodinného domu na predaj, Príbovce
235 000 €

Novostavba rodinného domu na predaj, Príbovce

235 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 352 m2
  Zast. plocha: 118 m2
  Plocha pozemku: 352 m2
 • Cena za m2: 667,61 €/m²
  ID inzerátu: 4635345
Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v zastavanej časti obce Príbovce s pozemkom o rozlohe 352 m2. Bungalow má zastavanú plochu 118 m2 a úžitkovú plochu 94 m2.Vstup do domu je z bočnej strany do zádveria, v ktorom je WC. Ďalej sa vstupuje do chodby, ktorá tvorí hlavnú komunikáciu v dome a sú z nej prístupné všetky miestnosti. Obývacia izba tvorí s kuchyňou jeden veľký priestor. Pri kuchyni zo strany obývacej izby sa nachádza komínové teleso na napojenie krbu. Priestor na stolovanie je od kuchyne oddelený. Zvyšok prízemia tvoria 3 izby, komora, kúpeľňa a technická miestnosť. Z obývacej izby je východ na terasu.Dom je postavený z ytongu a bude zateplený polystyrénom hrúbky 100 mm. Má sedlovú strechu s plechovou krytinou. Okná sú plastové. Kúrenie - plynový kotol, podlahové kúrenie v celom dome. Parkovanie pre dve autá pred domom od ulice. Momentálne vo výstavbe - hrubá stavba (už sú vnútorné priečky). Predpokladaná kolaudácia - 4/2022.Dom sa predáva v stave holodomu - všetky stierky, komplet podlahové kúrenie aj s kotlom, betónová podlaha, príprava na krb, urobené vývody na montáž sanity do kúpeľne, WC a aj kuchyne, vymaľované na bielo, dom bude zateplený + vonkajšia fasáda, parkovacie plochy s chodníkom a terasou, pozemok bude oplotený, všetky IS.


Možnosť dokončenia podľa požiadaviek nového majiteľa. Viac informácií u makléra: Ing. Radovan Dobranský, 0948 601 825

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet terás: 1
 • Počet špájz: 1
 • Terén pozemku: Rovinatý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu