Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 03. 2023
Žilina
IBA U NÁS!!! Na predaj väčší rodinný dom Strážov na pozemku o výmere 1239m2.
484 990 €

IBA U NÁS!!! Na predaj väčší rodinný dom Strážov na pozemku o výmere 1239m2.

484 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 1239 m2
 • Cena za m2: 391,44 €/m²
  ID inzerátu: 4638487
IBA U NÁS!!! Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadku +++++ https://my.matterport.com/show/?m=Pk8jmjyhwHf +++++ TUreality ponúka na predaj priestranný 3-poschodový rodinný dom v Strážove na slnečnom a rovinatom pozemku o výmere 1200m2. Nachádza sa v tichej časti obce. Dom je podpivničený, na 1. podlaží sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa spojená s obývacou časťou, jedáleň, WC a komora. Na 2. podlaží sa nachádza bazén s posilňovňou, detská izba, spálňa, kúpeľňa, WC a komora. Na 3. podlaží je jedna priestranná miestnosť, menšia izba, kuchynka, kúpeľňa a WC. Prvé, druhé a tretie podlažie je prepojené schodišťom a zároveň druhé a tretie podlažie je prepojené samostatným schodišťom. Tretie podlažie je využiteľné ako plnohodnotná, samostatná bytová jednotka, ktorá je oddeliteľná od ostatných obytných priestorov domu. Zastavaná plocha domu je 168m2 a úžitková plocha 504m2. Súčasťou domu je garáž a letná kuchyňa s WC, kúpeľňou a prístreškom. Strecha je riešená kanadskou strešnou krytinou s imitáciou bridlice. IS- všetky k dispozícií. Poradíme Vám BEZPLATNE s financovaním tejto nehnuteľnosti. Informácie na orlicky@tureality.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1980
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Terén pozemku: Rovinatý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty