Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 05. 2022
Krajné
PREDAJ - rodinný dom (HOLODOM) - Podolie časť Kopanice
175 000 €

PREDAJ - rodinný dom (HOLODOM) - Podolie časť Kopanice

175 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 145 m2
  Zast. plocha: 200 m2
  Plocha pozemku: 1636 m2
 • Cena za m2: 1 206,90 €/m²
  ID inzerátu: 4638722
Realitná kancelária RE/MAX ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa, nehnuteľnosť, rodinný dom (holodom) na polosamote pod lesom v katastri Krajné (neďaleko obce Podolie).

Video: youtu.be/n7ZZgTMIbfY

Rodinný dom s úžitkovou plochou 75m2 v 1.NP a 70m2 v čiastočne podzemnej pivnici, s prislúchajúcimi parcelami (1636m2) prechádza aktuálnou výstavbou a momentálne sa nachádza v štádiu hrubej stavby (práce na dome priebežne postupujú). Dispozične je dom riešený v dvoch podlažiach. Hlavnú obytnú časť tvorí nadzemné podlažie pozostávajúce z dvoch spální, kúpeľne s WC, obývacej miestnosti prepojenej s kuchyňou, terasa (20m2) a vstupná chodba s hlavným vstupom do domu. Čiastočne podzemné podlažie tvorí práčovňa, kúpeľňa s WC, technická miestnosť, vstupná hala so samostatným vstupom a dve ďalšie miestnosti využiteľné ako samostatné obytné izby. Každé podlažie má samostatný vstup a vzájomne sú prepojené interiérovým schodiskom.

Štítová strecha domu je tepelne izolovaná, dom bude zateplený minerálnou vatou (16cm) s vonkajšou fasádou. Vykurovanie domu bude zabezpečené peletovým kotlom s pripojením na vodné podlahové kúrenie v 1.NP a v práčovní. Ostatné dve miestnosti v pivnici budú vykurované vodnými radiátormi. Zriadená bude príprava na vodné čerpadlo a exteriérové žalúzie.

Pozemok bude vyrovnaný a upravený v dvoch kaskádových terasách. S takouto úpravou bude na pozemku možné zaparkovať osobné vozidlá a pozemok využívať k záhradkárčeniu alebo rodinnému vyžitiu. Lokalita je polosamotou s prírodným charakterom pod lesom, avšak s dostupnosťou do blízkych okresných miest s diaľničnými privádzačmi. (Nové Mesto nad Váhom a Piešťany)

► Nehnuteľnosť bude odovzdávaná do vlastníctva v stave holodomu s možnosťou ďalšieho dokončenia. (po dohode so staviteľom)

► Po dokončení je nehnuteľnosť možné využívať k trvalému bývaniu, alebo k príležitostnému využívaniu, prípadne prenajímaniu.

Odpad:
► Vybudovaná bude betónová žumpa s objemom 12m3.
(geberit 2x)

Voda:
► Vŕtaná studňa s hĺbkou 55m (VODA JE UŽ V 12-tich METROCH)

Elektrika:
► 230V/400V

Nehnuteľnosť nie je zaťažená žiadnou finančnou alebo inou ťarchou.

V prípade záujmu o osobnú obhliadku, neváhajte kontaktovať makléra tejto ponuky!

► Každá inzerovaná nehnuteľnosť v našej ponuke je aktuálna (Podľa spresnenia stavu: na predaj/prenájom, rezervovaná, predaná).
► Využite získanie bezkonkurenčných podmienok s HypotékouPlus pri kúpe tejto nehnuteľnosti! https://rem.ax/byvajvyhodne

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2022
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Počet terás: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu