Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 05. 2022
Partizánska, Trenčín
3i byt na prenájom, Trenčín-Centrum
650 €/mes.

3i byt na prenájom, Trenčín-Centrum

650 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 82 m2
 • Cena za m2: 7,93 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4639619
Ponúkame  Vám na prenájom zariadený, veľký, 3-izbový byt v Trenčíne blízko centra, nachádzajúci sa  na Partizánskej ul. v príjemnom, tichom prostredí s dobrým parkovaním – nie je nutná mestská parkovacia karta.

Byt tvorí obývačka, kuchyňa, jedáleň (hala), spálňa, izba, samostatné WC, kúpeľňa so sprch. kútom. Výmera bytu je  82 m2. Byt je na 6. poschodí v dome s výťahom.  Byt je rekonštruovaný. Bezpečnostné dvere, plastové okná, podlahy parkety, dlažba, lamin. plávajúca, vlastný ohrev teplej vody (plyn kotol), ústredné kúrenie. V kuchyni je chladnička, sporák, el. rúra. K bytu patrí aj veľký balkón (cca 7 m dlhý), pivnica. V byte je nábytok, gauč, stolík, dvojposteľ a skrine, v hale vstavané skrine.

Byt bude voľný od  1.3.2022. V prípade záujmu je možnosť prehliadky bytu aj pred uvedeným termínom.

Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre RK. Nájomné je 650,- € mesačne (vrátane poplatkov za kúrenie, vodu, plyn a služby) + elektrická energia, ktorú si nájomca prepíše na svoje meno.  V prípade záujmu je k dispozícii na prenájom aj garáž za 85 €/mes. nachádzajúca sa na ul. Horný šianec (prenájom garáže nie je podmienkou prenájmu bytu).

Nájomca uhradí majiteľovi depozit vo výške 2 mesačných nájmov, ktorý bude vrátený nájomcovi  pri ukončení nájmu. Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 10
 • Podlažie: 6
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Výťah: Áno
 • Počet balkónov: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty