Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 04. 2022
Cigánc, Maďarsko
GEMINIBROKER obci Cigánd ponúka 2i rodinný dom
27 700 €

GEMINIBROKER obci Cigánd ponúka 2i rodinný dom

Cigánc, Maďarsko
27 700 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 3000 m2
  Zast. plocha: 120 m2
  Plocha pozemku: 3000 m2
 • Cena za m2: 9,23 €/m²
  ID inzerátu: 4641273
GEMINIBROKER obci Cigánd ponúka 2i rodinný dom neďaleko centra. Obec Cigánd sa nachádza len 30 km od hraničného prechodu Slovenské Nové Mesto. Rodinný dom bol postavený v roku 1990, dom je v dobrom stave, no interiér je pripravený na rekoštrukciu. V dome sa nachádzajú 2 izby, predsieň, kuchyňa, špajz, kúpeľňa. Podkrovie je obyvateľné. Okná sú drevené. Vykurovanie je zabezpečené kachlovcami. V jednej izbe a kuchyni je podlaha - kameň, v ddruhej izbe sú dyle. V dome je zavedená obecná voda, elektrika a verejná kanalizácia. Plynová prípojka je na dvore. Na pozemku sa nachádza vŕtaná studňa. K tejto nehnuteľnosti patrí ešte jeden stavebný pozemok s rozlohou 1480m2. Strešná krytina je eternit.


Cena: 27700€


Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva, asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine. Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť.


V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208 (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.


Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk


Beszélünk magyarul is ..-


+36 20 39 797 69

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Voda: Na pozemku - Studňa

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty