Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 09. 2022
Zvonárska, Košice I - Staré Mesto
RealityKolesár prenajíma byt, centrum Košíce Zvonárska
790 €/mes.

RealityKolesár prenajíma byt, centrum Košíce Zvonárska

790 €/mes.

Voľný od 12.10.


 • Typ: Prenájom
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 65 m2
 • Cena za m2: 12,15 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4642375
RealityKolesár ponúka na prenájom 2 izbový / 1 x spálňa/ apartmán Zvonárska ulica centrum Mesta Košice o výmere 65 m2 je na prvom poschodí. K dispozícii je okamžite kompletne zariadený. Byt pozostáva z kuchyne, obývacej izby, spálne a kúpeľne. V kuchyni je elektrická rúra, varná doska, umývačka riadu, chladnička a mikrovlnná rúra. Všetky fotky na realitykolesar.sk Cena je 790 € vrátane médií TV a internetu s možnosťou využiť súkromné malé wellness v dome + depozit 700,-€ V prípade záujmu volajte, píšte 0907 915 475 – Tomáš Kolesár, kolesar@realitykolesar.sk Pozri aj video a youtube: Prenájom Apartmán Košice centrum Zvonárska, voľný od 12.10.


A 1 bedroom of 65 m2 on Zvonárska street to rent. Apartment is in the center of the old town. Available imediately fully furnished. The flat comprises of kitchen, living room ,bedroom and bathroom. The kitchen has electric oven, dishwasher, fridge and microwave. All photos on realitykolesar.sk Price is 790 € including media, wifi and TV + with the possibility of using a private small wellness in the house, depozit 700,-€. If you are interested in apartment please call 0907 915 475 Kolesar. Free from 12.10.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty