Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 03. 2023
Československej armády, Trebišov
4 IZB BYT TREBIŠOV PARKOVANIE SKLAD VLASTNÉ KÚRENIE V CENE
178 500 €

4 IZB BYT TREBIŠOV PARKOVANIE SKLAD VLASTNÉ KÚRENIE V CENE

Československej armády, Trebišov, okres Trebišov
178 500 €

cena závisí od podlažia


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 124 m2
 • Cena za m2: 1 439,52 €/m²
  ID inzerátu: 4642384
Ponúkame Vám exkluzívne bývanie vo veľkometrážnom 4 i byte v centre mesta Trebišov na ulici Československej armády.

Byt má 124,33 m2 +3 x loggiu spolu 8,82 m2, vlastné kúrenie a ohrev vody, pivnicu a dve parkovacie státia na vlastnom pozemku pred budovou v cene !.

Byt má štyri izby, dve samostatné kúpeľne, dve toalety a vlastné kúrenie. Na loggie sa vychádza z kuchyne, obývacej izby a technickej miestnosti.

Výhody: Na jednom podlaží sú dva byty. Celkovo v dome iba 16 bytov. Viac súkromia. Vlastné kúrenie a ohrev vody. Parkovanie 2x vo vlastníctve. Pivnica. Z bytov nádherný výhľad na okolie. "Byt je možné technicky rozdeliť na 2 dvojizbové byty" /predaj iba v celku/, možnosť prenájmu oddelenej 2 izbovej jednotky.

Samotný bytový dom na ulici Československej armády bude kompletne nákladne rekonštruovaný, ako celok s novým vybavením spoločných priestorov (okná, dvere, schodisko, povrchy stien a podláh, nový moderný výťah), nových stupačiek a všetkých rozvodov. Ku každému bytu prináleží pivnica a dve parkovacie miesta na vlastnom pozemku (ak kupujúci neprejaví záujem o parkovacie miesta je možné sumu odrátať z kúpnej ceny).

Bytový dom sa nachádza v blízkej dostupnosti ku všetkým inštitúciám, nákupným centrám, vlakovej a autobusovej stanici, MHD, školám aj do centra Mesta Trebišov.

Každý byt bude s novým vybavením (okná, vstupné dvere), s novými povrchmi stien a podláh s novými rozvodmi všetkých médií a sieti. Byt bude v štandarde “holobyt” s pripravenými vývodmi na osadenie finálnych dekoratívnych a zariaďovacích predmetov (kúpeľne, kuchynská linka, interiérové dvere a finálne podlahy). Po odkúpení bytu je následne možné dohodnúť individuálne dokončenie interiéru bytu.

V bytovom dome budú na predaj aj dva nebytové priestory : 22,3 m2 a 49,53 m2.

Všetky fotky sú ilustračné, ako môže interiér bytu vyzerať. Všetky informácie nájdete aj na webstránke /slnecnica.info/. virtuálna prehliadka Interiér bytu na stránke v popise zkopíruj : https://kuula.co/share/collection/7k52H

Cena bytov závisí od podlažia: od 178.500,-€ do 201.000,-€.

Bezpečný právny servis prostredníctvom advokátskej kancelárie aj finančný servis pre zabezpečenie prevodu a financovania je v cene a zdarma ! V prípade záujmu volajte, píšte 0907 915 475 kolesar@realitykolesar.sk – Tomáš Kolesár. /RealityKolesár už 22 ročné skúsenosti/.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 8
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Výťah: Áno
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty