Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 11. 08. 2022
Kuala Lumpur, Ostatné krajiny
Predám apartmány KIARA 163 v hlavnom meste Kuala Lumpur v Malajzii
Cena dohodou

Predám apartmány KIARA 163 v hlavnom meste Kuala Lumpur v Malajzii

Kuala Lumpur, Ostatné krajiny
Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Apartmán
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 66 m2
  • ID inzerátu: 4643159
Prečo Malajzia?
Malajzia ponúka svojim návštevníkom zmes kultúr a náboženstiev, bohaté tradície a moderné rozvíjajúce sa mestá, nedotknutú prírodu s dažďovými pralesmi, horami, vodopádmi, rozprávkové panenské pláže, zelené ostrovčeky a ešte oveľa viac. Atraktivitu tejto destinácie zvyšujú stabilne vysoké teploty 26-30 ºC počas celého roka.

Prečo práve Kuala Lumpur?
Exotika pre milovníkov pohodlia, alebo luxusná metropola, ktorá však stále má v sebe niečo cudzie a dobrodružné pre európskych turistov.
Prekvapí vás mix kultúr na malej ploche a pamiatky z britského koloniálneho obdobia, ktoré sa spájajú s ázijskými tradíciami. Kuala Lumpur je tiež sídlo nízkonákladovej spoločnosti Air Asia s cenami, ktoré sú niekedy nižšie ako obed v Bratislave. Hlavné mesto Malajzie je preto skvelým východiskovým bodom na ďalšie spoznávanie krajiny. Ale aj samo o sebe má, čo ponúknuť. Pýši sa svetoznámymi Petronas Twin Towers, čarovnými jaskyňami Batu Caves, centrom zábavy obchodov a reštaurácií Bukit Bintang, námestím Merdeka, pokojom dýchajúcimi chrámami ako je Chrám Thean Hou alebo mnohými mešitami, ktoré majú tiež svoje čaro.
Všeobecne je Kuala Lumpur dôležitý dopravný uzol. V neposlednom rade Malajzijská metropola dáva svetu najavo, aká vyspelá je ich ekonomika. Aj z tohto dôvodu je lukratívne vlastniť apartmán práve v tomto úchvatnom meste.

Životný štýl a pohodlie v jednom – to ponúkajú naše apartmány v Kiara 163!
Široké spektrum dostupných služieb v komplexe garantuje, že o vaše každodenné priania a potreby bude efektívne postarané. Vy si tak môžete vychutnávať nezabudnuteľné okamihy so svojimi blízkymi.

Máme pre Vás apartmány vo variantoch:
• spálňa, kúpelňa, kuchyňa, obývačka, jedáleň
• 2x spálňa, 2x kúpelňa, kuchyňa, obývačka, jedáleň
Oba varianty ponúkame s balkónom aj bez, všetko záleží od vašich požiadaviek.
Apartmány sú v ponuke rozlohovo od necelých 66 m2 po veľkorysých 114,83m2.

Komplex ponúka všetko, čo človek potrebuje pod jednou strechou, od nákupného centra, po posilovňu, bazén či jacuzzi. Zároveň je strategicky situovaný v blízkosti SOVO jednotiek pre pracovne činné osoby aj počas oddychu.

Po prejavenom záujme pošleme bližšie informácie o dostupných apartmánoch podľa Vami zvolených kritérií.

Cena dohodou

Kontakt: 0917 562 783

Nečakajte a vychutnajte si fantastické jedlo za pár drobných, džungľu s chránenými zvieratami, jaskyne, chrámy a aj najvyššiu horu juhovýchodnej Ázie.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu