Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 07. 2022
Kálnica, Trnava
Investičná príležitosť – Penzión – ubytovacie zariadenie, Kálnica, okres Nové Mesto nad Váhom
285 000 €

Investičná príležitosť – Penzión – ubytovacie zariadenie, Kálnica, okres Nové Mesto nad Váhom

285 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Hotel, penzión
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • ID inzerátu: 4643878
Ponúkame Vám na predaj zabehnuté ubytovacie zariadenie, ktoré je možné po rekonštrukcii využívať aj ako penzión v krásnom prírodnom prostredí vyhľadávanej rekreačnej oblasti Kálnica v pohorí Považský Inovec. Vzdialenosť od Bratislavy je cca 100 km, od diaľnice 4 km, od rekreačného areálu Zelená Voda (koná sa tu festival Top-Fest) 5km, od lyžiarskeho strediska Kálnica (v lete je to areál pre horské bicykle a akcia Birell-Bikefest) 1 km. V blízkosti sú hrady Beckovský, Čachtický (Alžbeta Bátoryová) či zrúcanina hradu Tematín. Neďaleko sú aj lyžiarske strediská Bezovec a Veľká Javorina. Kálnická dolina je taktiež vyhľadávaná hubármi.
Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku o výmere 2500 m² s možnosťou ďalšej výstavby či dokúpenia okolitých pozemkov až na 4000 m2. Výborná strategická poloha ponúkanej nehnuteľnosti umožňuje jej celoročné využitie a nepretržitú prevádzku. Nehnuteľnosť je ideálnou ponukou tak pre začínajúceho ako aj skúseného podnikateľa v oblasti ubytovania a cestovného ruchu.
V ubytovacom zariadení je veľká vstupná hala, kuchyňa, 14 rôzne veľkých izieb a sociálne zariadenia s kapacitou cca 35 lôžok. Nehnuteľnosť je čerstvo zateplená a bude mať novú fasádu. V prípade záujmu pošleme ďaľšie fotografie.
V cene nehnuteľnosti je vyhotovenie kúpnej zmluvy, kompletný servis spojený s ponukou, predajom a prevodom nehnuteľnosti, uhradenie poplatkov za návrh na vklad do katastra, prípadné vybavenie financovania cez hypotekárny úver.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty