Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 07. 2022
Jána Bottu, Trnava
NEO - 2i byt v novostavbe s terasou
189 900 €

NEO - 2i byt v novostavbe s terasou

189 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 51,3 m2
 • Cena za m2: 3 701,75 €/m²
  ID inzerátu: 4644527
Máme pre Vás výnimočný 2 izbový byt v Trnave, aký sa často na trhu neobjavuje. Jednak z dôvodu, že sa nachádza v bytovom dome Bottova, kde sa byty prakticky nedajú kúpiť a druhý dôvod je ten, že samotný byt je naozaj výnimočný vďaka veľmi praktickej dispozícii, dostatočného priestoru a navyše byt disponuje aj terasou. V bytovom dome je taktiež aj veľká spoločná terasa na streche domu, ktorú môžete zdieľať hlavne v lete napríklad na príjemné opaľovanie či cvičenie.

Bytový dom Bottova je 5 ročná novostavba, ktorá sa nachádza veľmi blízko historického centra (priamo na námestie sa dostanete chôdzou za 10 minút), avšak na rozdiel od bytov nachádzajúcich sa v centre mesta, je bytový dom Bottova v tichej a pokojnej lokalite, dostatočne ďaleko aj od hlavnej rušnej cesty.

Priamo v susedstve bytového domu sa nachádza základná škola, športové gymnázium, reštaurácia, detské ihrisko, či ak ste športovo založení, tak športovisko v areáli školy je denne prístupné aj verejnosti, rovnako tak môžete využívať aj tenisové kurty, prevádzkované aj počas zimy ako kryté.

Byt ktorý môže byť Váš, má výmeru 51,3 m2, plus prislúcha k nemu aj balkón o veľkosti 4 m2 a terasa s výmerou 22 m2. Nachádza sa na 1. podlaží a je vybavený podlahovým kúrením s digitálnym termostatom, takže si iba jednoducho nastavíte, akú teplotu chcete v byte mať a termostat Vám už bude udržovať v byte konštantne požadovanú teplotu. V lete naopak nie je potrebná klimatizácia, keďže sa byt vďaka svojej polohe neprehrieva a tým že je orientovaný na 2 svetové strany, tak sa dá spraviť jadnoducho aj prievan.

Byt je veľmi moderne a nadčasovo zariadený. Všetky elektrospotrebiče, svietidlá či vodovodné batérie v byte sú maximálne úsporné, čo sa odzrkadľuje aj na mesačných nákladoch ktoré sú veľmi nízke!

Súčasťou bytu sú štyri vstavané skrine, moderná kuchyňa so značkovými spotrebičmi. Zástenu kuchynskej linky tvorí kvalitné bezpečnostné sklo. Podlaha je vinylová, vode odolná. Na všetkých oknách sú vnútorné aj vonkajšie žalúzie. Vonkajšie žalúzie sú hliníkové a teda s dlhšou životnosťou. Balkón je zasklený.

V byte ostáva prakticky všetko zariadenie, ako posteľ, chladnička, práčka a podobne. Ak budete potrebovať viacero úložných priestorov, k bytu prislúcha aj pivničná kobka v suteréne s výmerou 4,4 m2.

Do bytu je zavedené optické pripojenie s vysokorýchlostným internetom a digitálnou televíziou.

V byte je možné ihneď po vyplatení začať bývať.

Jedná sa skutočne o výnimočný byt, vo výnimočnej lokalite, ktorý je skvele vybavený a okrem súkromnej terasy máte aj tú spoločnú. Áno, nájdete na trhu aj lacnejšie byty, ale úprimne, stojí Vám ušetrených niekoľko tisíc za to, aby ste išli bývať do horšieho, bez týchto všetkých benefitov?

Cena bytu je 189.900 eur.

***Nezabudnite si pozrieť virtuálnu obhliadku vyššie***

Dušan Sivák
sivak@neoreal.sk
0911880988.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu