Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 09. 11. 2022
Kuklov, Kuklov
VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA! Na predaj rodinný dom Kuklov, 4 izby
57 000 €

VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA! Na predaj rodinný dom Kuklov, 4 izby

57 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 110 m2
  Plocha pozemku: 446 m2
 • Cena za m2: 518,18 €/m²
  ID inzerátu: 4654738
VÝRAZNÁ ZĽAVA! Realitná kancelária PEGAS REAL Vám ponúka na predaj nepodpivničený rodinný dom, nachádzajúci sa v obci Kuklov. Dom je v zástavbe  samostatne stojacich rodinných domov a disponuje dobrým dispozičným štandardom i materiálovým a konštrukčným prevedením. Jeho dispozícia ponúka  možnosť zrekonštruovania na 4izbový dom podľa vlastných predstáv (možnosť zobytniť miestnosť s možnosťou vybudovania vstupu z kuchyne). Pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, kúpeľne s WC a 3 izieb. V rámci rekonštrukcie, ktorou dom prešiel, bola výmena okien za plastové,  rekonštruovaná kúpeľňa, zateplenie domu. Pozemok je oplotený novým betónovým plotom, nová brána. Parkovanie vo dvore.  Za domom je udržiavaný pozemok (dvor a záhrada ). Dom má sedlovú strechu a je napojený na inžinierske siete (verejný vodovod, vlastná studňa, odpad je riešený žumpou, zemný plyn, elektrina). V dome je plynové kúrenie, ohrev vody je elektrickým bojlerom. K domu patrí hospodárska budova, ktorú je možnosť využiť po rekonštrukcii na ďalšie bývanie. Úžitková plocha: 150 m2  Pozemok : 446 m2 Dohodnite si obhliadku už dnes! Kontakt: Radka Hanzalíková - realitný konzultant Mobil: 0948 750 099 Cena: 57 000 €

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet terás: 1
 • Plyn: Na pozemku
 • Voda: Na pozemku - Studňa
 • Kanalizácia: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty