Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 13. 08. 2022
Uľanská cesta 79, Banská Bystrica
37 500 eur. Pripravovaná opakovaná dražba 2 izbový byt Banská Bystrica, Uľanská cesta 79
37 500 €

37 500 eur. Pripravovaná opakovaná dražba 2 izbový byt Banská Bystrica, Uľanská cesta 79

37 500 €


  • Typ: Dražba
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Pôvodný stav
  • ID inzerátu: 4654833
Hodnotený byt sa nachádza v obytnom dome č. súp. 5507 v k. ú. Uľanka, obec Banská Bystrica. V hodnotenej lokalite je celkom 5 obdobných menších bytových domov, ktoré boli postavené cca v roku 1955 pôvodne ako ubytovacie objekty podniku Smrečina Banská Bystrica, každý dom má dve nadzemné podlažia a sedlovú strechu, v hodnotenom dome sú celkom štyri byty, každý byt má samostatný vchod z exteriéru, hodnotený byt č.4 je na poschodí, vchod má v prízemí vstupnou chodbou a vnútorným bytovým schodiskom. Dom je konštrukčne postavený v prízemí ako murovaná stavba, poschodie je z drevenej sendvičovej konštrukcie, t.j. hranolov, vnútornej tepelnej izolácie, dreveného fasádneho obkladu, na sedlovej streche je plechová krytina. Hodnotený byt má dve obytné miestnosti a príslušenstvo, ktoré tvorí vstupná chodba v prízemí, schodisko, chodba na poschodí, kuchyňa, kúpeľňa s WC a špajza, zistená podlahová plocha bytu s príslušenstvom je 64,65 m2. Byt je prevažne v pôvodnom stave, s menšími rekonštrukciami, vymenené sú pôvodné drevené okná za plastové, čiastočne zrekonštruované sú kúpeľňa s WC aj kuchyňa. Bytové jadro je murované, tvorí ho jedna miestnosť, v ktorej sú rohový vaňa, WC a kúpeľňové kachle na pevné palivo na ohrev TÚV, steny sú s keramickými obkladmi. V kuchyni je krátka linka na báze dreva s nerezovým drezom, obyčajnou batériou len na studenú vodu, plynový sporák na propán-butánovú bombu a sporák na pevné palivo. Vnútorné omietky sú vápenné štukové hladké, podlahy v izbách drevené palubové, schodisko je drevené, dvere drevené otváravé, byt je vykurovaný len lokálnych zdrojom, oceľovou krbovou pecou na pevné palivo umiestnenou v obývacej izbe.Svlastníctvom bytu je spojené spoluvlastníctvo spoločných častí a spoločných zariadení domu v podiele 6423/21852.Spoločnými časťami domu sú základy domu, strecha, obvodové múry, priečelia, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie, ako aj zvislé nosné konštrukcie. Spoločnými zariadeniami domu sú bleskozvod, STA, vodovodné,kanalizačné, elektrické domové prípojky a to aj v prípade, že sú umiestnené mimo domu ak slúžia výlučne domu.

Opis stavu predmetu dražby:
Obytný dom bol daný do užívania cca v roku 1955, vzhľadom na zistený stavebnotechnický stav stanovujem pre výpočet opotrebenia nehnuteľnosti lineárnou metódou životnosť stavby na 100 rokov.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Počet izieb/miestností: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty