Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 10. 05. 2022
nezadaná, Bánovce nad Bebravou
EXKLUZÍVNE na predaj 5-izb.RD s garážou v centre Bánoviec n/B.
195 990 €

EXKLUZÍVNE na predaj 5-izb.RD s garážou v centre Bánoviec n/B.

195 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 220 m2
  Zast. plocha: 125 m2
  Plocha pozemku: 323 m2
 • Cena za m2: 890,86 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4656415
So súhlasom majiteľa Vám v širšom centre Bánovciec n Bebr. EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj samostatne stojaci, čiastočne podpivničený, poschodový, mimoúrovňový 5-izb. rodinný dom s terasou, balkónom, garážou a úložiskom náradia. Nehnuteľnosť sa nachádza na rovinatom a slnečnom pozemku s celkovou výmerou 323m2, zastavaná plocha domu je cca 125 m2, ÚP - cca 220 m2 + garáž (42m2) + úložisko náradia (14m2). Nehnuteľnosť je v OV, bez tiarch a bremien. Pozemok je oplotený s prístupom z obecnej komunikácie. Rodinný dom (RD) pozostáva z pôvodného domu a prístavby.
PÔVODNÝ RD ▶bol skolaudovaný v roku 1993. Súčasťou pôvodného domu je garáž s úložiskom náradia. Pri stavbe boli použité tvárnice v kombinácií s pálenou tehlou priečky , stropy sú železobetónové, strecha je plochá, zateplená tvrdeným polystyrénom (0,50m), zaizolovaná a chránená štrkom. Podlahy sú betónové s kombinovanou krytinou (linoleum, keramická dlažba, plávajúca podlaha), vnútorné omietky sú vápenné, vonkajšie omietky > brizolit v kombinácií s obkladom. V celom dome sú plastové okná s vnútornými žalúziami, interiérové dvere > drevené s oceľovými zárubňami, vstupné dvere > bezpečnostné. V celom dome sú medené elektrické rozvody a plastové vodovodné potrubie.
PRÍSTAVBA RD ▶ bola skolaudovaná v roku cca 2012. Pozostáva z priestrannej spoločenskej miestnosti (56m2) s krbom a terasou (7,2m2), drevených schodov so zábradlím, podkrovnej izby (5,5 x 7m) a strechy. Strop spol. miestnosti vrátane strechy je zateplený skl.vatou NOBASIL > má drevené obloženie + kompletné obloženie podkrovnej izby + drevené schodisko so zábradlím > > > tatranský profil. Strecha má nový krov, trámy aj šindeľ.
DISPOZIČNÉ RIEŠENIE ▶ dom pozostáva zo 4 podlaží - suterén pivnica , prvé nadzemné podlažie (1NP), medzipodlažie (MP), druhé nadzemné podlažie (2NP) .
PIVNICA ▶ má vstup z 1NP. ▶ nachádza sa tu kotolňa + posilovňa + vstupné schody na 1NP
1NP ▶ má 1 vstup ▶ pozostáva z chodby + kuchyne + priestrannej izby + samostatného WC +vstupných schodov do pivnice + vstupných schodov na MP + 2NP
MP ▶ nachádza sa tu spoločenská miestnosť so vstupom na terasu a do podkrovnej izby
2NP ▶ má 1 vstup z 1NP + MP ▶ pozostáva z chodby + spálne s balkónom + priestrannej izby + kúpeľne + vstupných schodov z 1NP + MP
Súčasťou domu je garáž a úložisko náradia s vonkajším prístupom.

Nehnuteľnosť je napojená na verejný vodovod, kanalizáciu, elektrinu, plyn a káblovú televíziu + satelit. Kúrenie je zabezpečené novým plynovým kotlom (cca 1 rok), ohrev teplej vody zabezpečuje nový (cca 1 rok) kombinovaný bojler (200 L). Taktiež boli menené pákové ventily, hlavný uzáver vody + vo vodovodnej šachte nerezové ventily. Prevádzkové náklady sú v súčasnosti nízke, cca 195 990 € mesiac.
RD je momentálne obývaný a nejaví známky vlhkosti. Je udržiavaný a vo veľmi dobrom technickom stave. Vďaka výbornej lokalite, situovaniu a dostupnosti do centra mesta (cca 5 minút pešou chôdzou) je daná nehnuteľnosť vhodná na bývanie, ale aj na podnikanie alebo investičné účely. Novému majiteľovi ponúka široké možnosti využitia a dotvorenia interiéru a exteriéru podľa vlastných predstáv. Veľkým bonusom je blízkosť kompletnej občianskej vybavenosti vrátane športového a kultúrneho vyžitia.
> > > Nehnuteľnosť sa predáva zariadená, ako vidno na foto-záberoch, prípadne podľa dohody.

CENA: 195.990,-€

Doplnkové charakteristiky

 • Počet pivníc: 1
 • Plochy pivníc: 1 m²

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty