Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 05. 2022
Koniarekova, Trnava
+++ EXKLUZÍVNA PONUKA 3 IZBOVÉHO BYTU S TERASOU V TRNAVE S KRÁSNYM VÝHĽADOM+++
189 000 €

+++ EXKLUZÍVNA PONUKA 3 IZBOVÉHO BYTU S TERASOU V TRNAVE S KRÁSNYM VÝHĽADOM+++

189 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 88 m2
  Zast. plocha: 88 m2
 • Cena za m2: 2 147,73 €/m²
  ID inzerátu: 4663962
+++ EXKLUZÍVNA PONUKA 3 IZBOVÉHO BYTU S TERASOU V TRNAVE S KRÁSNYM VÝHĽADOM+++ Kamenár&Partners Vám dáva exkluzívne do pozornosti predaj tohto krásneho 3 izbového bytu v tehlovej novostavbe a to konkrétne na Koniarekovej ulici v Trnave v oplotenom bytovom dome. Samotný byt sa nachádza na 5.poschodí zo 7 a disponuje podlahovou plochou 70m2 plus 2,5m2 pivnica a cca 18m2 tvoria terasy, tým pádom je byt v podstate bez susedov. Vzhľadom na jeho dispozičné riešenie ponúka práve tento byt orientáciu na všetky svetové strany, čím budúcemu majiteľovi zabezpečí nádherné výhľady na celé mesto a Karpaty a sveteľnosť po celý deň. Byt bol v minulom roku kompletne vystierkovaný a vymaľovaný, tiež bola vymenená sanita a vaňa a dlhé zimné večery Vám spríjemní pohľad do biokrbu.


Priamo pod oknami bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, ako aj dostupnosť do centra – 5 min chôdzou a tiež na mestský obchvat, taktiež detské ihrisko. V bytovom dome býva množstvo mladých rodín.K bytu je možnosť dokúpenia parkovacieho státia. Byt je vhodný k nasťahovaniu bez akýchkoľvek ďalších investícií a voľný k nasťahovaniu bude od 01.07.2022


CENA: 189.000,- Euro


Pre viac informácií o tejto atraktívnej ponuke, ako aj dohodnutie si obhliadky ma kontaktujte kedykoľvek na čísle 0918 507 888-Miroslav Kamenár

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 7
 • Podlažie: 5
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Výťah: Áno
 • Plochy pivníc: 2.5 m²

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu