Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 13. 05. 2023
Južná, Slanec
Stavebný pozemok v obecnej zástavbe, predaj, Košice - okolie, Slanec
55 000 €

Stavebný pozemok v obecnej zástavbe, predaj, Košice - okolie, Slanec

55 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Pozemok pre rod. domy
 • Plocha pozemku: 1509 m2
 • Cena za m2: 36,45 €/m²
  ID inzerátu: 4664696
Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj, stavebný pozemok v centre obce Slanece, v klasickej zástavbe rodinných domov. Nehnuteľnosť sa nachádza v srdci obce Slanec na dobrom mieste, mimo hlavného ťahu, vzdialená 23km od Košíc.

Na pozemku sa nachádza starý rodinný dom v štádiu rekonštrukcie z pred 10 rokov.

Dom je samostatne stojaci, v klasickej vidieckej zástavbe, osadený na rovinatom až mierne svahovitom pozemku, s rozlohou 1509m2 prí šírke 10m a dĺžke 148m. Samotná stavba je momentálne 7 rokov nevyužívaná a započatá rekonštrukcia nebola dokončená, avšak stále má potenciál dokončenia.

Kamenný dom s pôdorysom 21,5m x 7m je postavený na betónových základoch s menšou pivnicou 2 x 3m, s hrúbkou kamenných múrov 60cm. Pri nedokončenej rekonštrukcií bolo započatých mnoho prác, ako sú domurovanie praktickej dispozície, čiastočné naťahanie elektroišntalácie a vodoinštalácie, osadenie nových drevených okien, čiastočná príprava na centrálne kúrenie a ďalšie. Na dome je bezpodmienečne nevyhnutné dobudovanie novej strechy, stavba je momentálne uzavretá betónovou dekou o hrúbke 15cm na betónovom venci.

Dispozícia je praktická, zložená zo vstupnej centrálnej predsiene, z ktorej sú jednotlivé vstupy do kúpelne, wc, technickej miestnosti, kuchyne s jedálňou prechodnej do veľkej obývacej izby na ľavej strane, a veľkej spálne s výstupom cez francúzke okno do záhrady na pravej strane. Z centrálnej chodby je taktiež výstup betónovým schodiskom do budúceho obytného podkrovia, kde je dispozícia ľubovolná, s plánom na dve izby a ďalšiu kúpelňu s wc. (vid.projekt domu vo fotodokumentácií)

Dom je napojený na elektrinu, obecnú vodu, plyn je do domu možné priviesť, momentálne nieje pripojený. Odpad je dočasne zvedený do miestneho trativodu s možnosťou dobudovania čističky či žumpy, nakoľko zatiaľ obec nedisponuje kanalizáciou. Dom je taktiež vybavený komínom ako variatna kúrenia na tuhé palivá.

V blízkom okolí domu je zastávaka SAD, novinový stánok, potraviny, pizzeria, krčma, kostol, miestne múzeum, lekáreň a ďalšie.

Nehnuteľnosť má potenciál dobudovania, bez zložitých administratívnych procesov v šikovných rukách za pomerne rýchly čas. Je v osobnom vlastníctve bez tiarch, so súpisným číslom. V prípade demolácie domu je možnosť stavať na pôvodných základoch na dohodnutú výnimku zo stavebného úradu.

Cena nehnuteľnosti je 55000€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlstníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, Košice. Tel: 0948757353, email: gazi@partnersreal.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Šírka pozemku: 10 m
 • Dĺžka pozemku: 148 m
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Umiestnenie: Intravilán
 • Funkčné využitie: Výstavba rodinného domu
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty