Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 09. 2022
Blumentálska 2732/8, Bratislava I - Staré Mesto
Mezonet na Blumentálske ulici - Staré mesto
Cena dohodou

Mezonet na Blumentálske ulici - Staré mesto

Cena dohodou

Cena možná aj dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Mezonet
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 180 m2
    Zast. plocha: 180 m2
  • ID inzerátu: 4666072
Na predaj krásny presvetlený mezonet s veľkorysou zimnou záhradou. Byt sa nachádza na 4. poschodí 4/4, je orientovaný do vnútrobloku. Byt je súčasťou dvojpodlažnej nadstavby (1996) starého historického objektu, pôvodne dvojpodlažného. Byt je možné jednoduchými stavebnými úpravami dispozične upraviť na viacizbový.

BYT: Byt má výmeru 180 m2, spodná časť má 90 m2, horná izba 30m2 a zimná záhrada 60m2. Orientácie bytu je zo severu na juh. Byt má vlastný plynový kotol a podlahové kúrenie.

Dispozícia: Vstupnou chodbou sa dostanete do kúpeľne a zároveň do spodnej miestnosti. Kúpeľná je vybavená vaňou, záchodom a plynovým kotlom nad záchodom. Spodná miestnosť je zariadená kuchynskou linkou a štedrým priestorom pre obyvačkový nábytok. Poschodie je vybavené miestnosťou, ktorá slúži ako priestor na spanie, súčasťou miestnosti je veľká stavaná skriňa. Zo spálne sa prechádza do zimnej záhrady, ktorá má aj potenciál ako pracovňa, posilňovňa, kino...

Lokalita: Výhodou je strategická poloha nehnuteľnosti, napriek blízkosti centra sa byt nachádza v tichej lokalite (20min. pešo do centra). Lokalita je vybavená poštou, obchodmi, kaviarňami a školami. Z tejto lokality je dobre dostupná vlaková a autobusová stanica, tak isto aj nákupné centrá Nivy, Eurovea, Centrál. Lokalita sa bude rozvíjať ako nové centrum Bratislavy.

Platby: Plyn 170 €, Elektrina 30€, Správca 250 €
Súkromný predaj - bez nutnej provízie pre RK

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty