Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 08. 2022
Štepničná, Podhájska
Predaj stavebného pozemku v obci Podhájska neďaleko termálneho kúpaliska o rozlohe 5 210 m2
208 400 €

Predaj stavebného pozemku v obci Podhájska neďaleko termálneho kúpaliska o rozlohe 5 210 m2

208 400 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Pozemok pre rod. domy
 • Plocha pozemku: 5210 m2
 • Cena za m2: 40 €/m²
  ID inzerátu: 4668609
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Podhájska neďaleko termálneho kúpaliska o rozlohe 5 210 m2, cena 40,- € / m2 (š 37,34 m, d 160 m). IS sú súčasťou pozemku. Pozemok je možné rozparcelovať na menšie výmery (developerský projekt). K pozemku je príjazdová asfaltová komunikácia, umožňuje bezproblémový prístup k pozemku ako aj parkovanie. Na pozemku sa nachádza RD v pôvodnom stave, rok výstavby 1965. Termálne kúpalisko Podhájska poskytuje návštevníkom možnosť oddychu a rekreácie tak v letnom ako i v zimnom období. Termálna voda, ktorá má teplotu okolo 40 stupňov Celzia sa svojím zložením veľmi podobná vode z Mŕtveho mora. Pôsobí blahodárne na ochorenia dýchacích ciest, pohybového aparátu a aj srdcovo-cievny systém. Komplex termálneho kúpaliska: samotné termálne kúpalisko (so zimnou aj letnou prevádzkou), wellness centrum Aquamarín s bazénmi aj saunami, Rímske kúpele, ktoré sú hneď vedľa areálu termálneho kúpaliska. Na Vaše prípadné otázky Vám radi odpovieme pri osobnej obhliadke. Cena: 40,- EUR/m2 Cena zahŕňa: 1. províziu RK 2. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane dohodnutia podmienok a vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností. 3. notárske poplatky pri overovaní podpisov 4. kolkové známky pri podaní návrhu na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností 5. výber HÚ presne podľa Vašich možností Kontakt na makléra: Mgr. Peter Ivan 0911 110 123 lp.peterivan@gmail.com. Možnosť sprostredkovania Hypotekárneho úveru !!! Elektrina: Áno Voda: Áno Plyn: Áno Prístupová cesta: Asfaltová Terén pozemku: Rovinatý Funkčné využitie: Bývanie

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Šírka pozemku: 37 m
 • Dĺžka pozemku: 160 m
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Prístupová komunikácia: Asfaltová
 • Plyn: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu