Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 06. 2022
Lovinobaňa, Lovinobaňa
Hospodárska usadlosť v lone prírody.
450 000 €

Hospodárska usadlosť v lone prírody.

450 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Poľnohosp. objekt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 280 m2
  • Cena za m2: 1 607,14 €/m²
    ID inzerátu: 4672954
Oplotená nehnuteľnosť je situovaná na okraji obce s asfaltovou prístupovou cestou a susediacou v tesnej blízkosti lesa. Pozostáva: z jednoizbového bytu s príslušenstvom, zo zateplenej hospodárskej budovy/sendvičové panely/, ktorá je rozdelená na dve časti a to dielňa a maštaľ /40x9m/, kde sú ustajnené dva kone, plus senáž. Budova má elektrický a vodovodný rozvod. Tretia stavba je drevodom /14x20m/- k ponuke sú priložené aj vizualizácie. Všetky stavby majú nové plechové sedlové strechy/maslen/. Na pozemku je tiež vybudované jazierko a drevený prístrešok. Popis drevodomu: pozostáva z piatich pokojových izieb, z priestrannej obývacej izby s navzájom prepojenou kuchyňou, 4x kúpeľňa s WC. Avšak je potrebné dokončiť interiér domu, fasádu domu. Dom má hotovú elektro a vodo inštaláciu a taktiež kanalizáciu, osadené sú drevené okná s izolačným trojsklom. Nehnuteľnosť je pripojená na elektrickú prípojku/400 V, vodovodnú prípojku a odpad je zvedený zo všetkých stavieb do ČOV.

Nezabudnite si pozrieť našu celú prezentáciu, vrátane videoobhliadky na stránke www.directreal.sk pod ID 167381 alebo priloženom linku https://www.directreal.sk/nehnutelnosti/detail/67381?internal=43-10735Directreal nehnuteľnosť číslo: 167381link:

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Firemné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu